هالند: زیاد می‌خندم و زیاد کار می‌کنم به گوندوغان گفتم دست از تیکی‌ تاکا بردار

اخبار لیگ جزیره : ارلینگ هالند ستاره نروژی منچسترسیتی در اولین کنفرانس مطبوعاتی خود به سوالات مختلف پاسخ داد. برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

هالند: زیاد می‌خندم و زیاد کار می‌کنم به گوندوغان گفتم دست از تیکی‌ تاکا بردار

ارلینگ هالند خرید جدید باشگاه منچسترسیتی امیدوار است که بتواند با عملکرد خود کیفیت بیشتری را به لیگ برتر انگلیس اضافه کند.

هالند ستاره نروژی منچسترسیتی رسما از سوی این باشگاه به هواداران معرفی شد. او بعد از انجام مراسم معارفه‌اش، در اولین نشست خبری خود به عنوان بازیکن سیتی حضو یافت و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

او در اولین صحبت‌هایش در مورد فشارهای موجود گفت: «همان‌گونه که در تمامی دوران فوتبالی‌ام با آن کنار آمده‌ام، با آن کنار می‌آیم و سعی خواهم کرد از همه لحظاتم لذت ببرم. تلاش می‌کنم که زیاد فکر نکنم چون زیاد فکر کردن خوب نیست. هر وقت بتوانم استراحت می‌کنم، هر وقت بتوانم سخت کار می‌کنم و از تمام لحظات لذت می‌برم. لیگ قهرمانان رقابت مورد علاقه‌ی من است. شما در همین جمله پاسخ‌تان را دریافت کردید!»

هالند در ادامه در باره‌ چالش‌های پیش‌ روی خود گفت: «کشور جدید، لیگ جدید و سرمربی جدید، این چالش بزرگی است. می‌دانم انتقال به باشگاه جدید چگونه است. قبلاً چند بار این کار را انجام داده‌ام و بی‌صبرانه منتظر شروع کارم هستم. من زیاد می‌خندم و زیاد کار می‌کنم و امیدوارم از بازی کردن هم زیاد لذت ببرم.»

ارلینگ همچنین گفت: «امیدوارم کیفیت بیشتری را بتوانم به لیگ برتر انگلیس اضافه کنم. می‌خواهم لذت ببرم و وقتی لذت خواهم برد که گل‌های بیشتری به ثمر برسانم. همه جور گل: پای چپ، پای راست، حرکت با توپ، بدون توپ، همه چیز.»

او البته از تقابل با سیتی در بازیهای گذشته خود هم حرف زد: «مقابل سیتی در لیگ قهرمانان اروپا بازی کردم، شما بازی این تیم را در تلویزیون مشاهده می‌کنید و سپس وقتی مقابل آنها قرار می‌گیرید، همه چیز کاملاً متفاوت است. من در آن دیدار برای ۲۵ دقیقه هیچ لمس توپی نداشتم و با خود فکر می‌کردم گوندوغان لطفاً دست از تیکی تاکا بازی کردن بردار! نحوه بازی آن‌ها و موقعیت‌سازی‌شان، در سطحی کاملاً متفاوت است. این همان چیزی است که می‌خواستم بخشی از آن باشم.»

در حالی‌که تیم‌های بزرگ‌ اسپانیا مثل بارسلونا و رئال مادرید نیز به دنبال این بازیکن بودند او دلیل ترجیح لیگ برتر بر لالیگا را گفت: «احساسی در دلم داشتم و این احساس به من گفت که منچسترسیتی همه چیز است.»

در همین حال این بازیکن نروژی در باره جاه طلبی‌هایش برای کسب جوایز فردی گفت: «فکر می‌کنم هر بازیکنی خواهان کسب قهرمانی‌هاست و می‌خواهد هر روز بهتر از قبل شود. برای این کار باید سخت تلاش کرد تا بهتر شوی و در بهترین سطح بازی کنی. بله، گاهی کسی با یک جایزه ژست می‌گیرد و تو می‌خواهی جای او باشی. باید به سخت تلاش کردن ادامه دهم و امیدوارم روزی در آینده من نیز عناوینی را کسب کنم.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *