اگر رونالدو می‌خواهد برود او را تا فرودگاه برسانید! وقتی فروش پیراهن به جام‌ ها اولویت پیدا می‌کند

اخبار لیگ جزیره : رفتن یا ماندن کریستیانو رونالدو در اولدترافورد دغدغه افراد بسیاری در فوتبال شده و نظرات گوناگونی پیرامون انتقال او از منچستریونایتد وجود دارد. در این میان «اولیور هالت» یادداشت تند و تیزی در نشریه «دیلی‌مِیل» نوشته که با هم می‌خوانیم. برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

اگر رونالدو می‌خواهد برود او را تا فرودگاه برسانید! وقتی فروش پیراهن به جام‌ ها اولویت پیدا می‌کند

کریستیانو رونالدو خیلی خوش شانس است که منچستریونایتد از مدت‌ها پیش دیگر یک باشگاه فوتبال جدی که توسط افراد جدی فوتبال اداره بشود، نیست. زمانی او بازیکن بزرگی بود و دوران حرفه‌ای بسیار درخشانی داشت، اما حقیقت این است که هیچ تیمی که کسب جام‌های قهرمانی را به فروش پیراهن‌ها اولویت بدهد، به‌اندازه آدم‌های کودنی که اولدترافورد را اداره می‌کنند، مطیع او نمی‌شدند و او را این قدر مطلق قبول نمی‌کردند.

یونایتد میدانی در اختیار او گذاشت که قدرت رو به زوال او نمی‌توانست چنین جایگاهی را به تنهایی بدست بیاورد. اما اکنون خبر رسیده که رونالدو می‌خواهد اولدترافورد را ترک کند زیرا این باشگاه او را به آرزوی بازی در لیگ قهرمانان نمی‌رساند. شاید از ادب به دور باشد که به این نکته اشاره کنیم که یونایتد تا حدودی به دلیل تاثیر ضعیف‌کننده‌ای که رونالدو بر این تیم گذاشت، در رقابت‌های این فصل حضور ندارد.

مطمئناً رونالدو گل‌های زیادی به ثمر رساند و کسانی که برای فرد بیشتر از تیم ارزش قائل هستند، همچنان این نکته را برای دفاع از او عنوان می‌کنند. برخی دیگر اشاره کرده‌اند که یونایتد با وجود رونالدو در فصل گذشته گل‌های بسیار کمتری نسبت به فصل پیش از آن بدون وجود او به ثمر رساند. بازیکن بزرگ‌تر از تیم شد. یونایتد حتی برای رسیدن به رتبه ششم در لیگ برتر هم مشکل داشت.

رونالدو گل زد اما کار دیگری نکرد. او در ۳۷ سالگی یک بازیکن لاکچری است و بازیکنان لاکچری دیگر در لیگ برتر کاربرد ندارند. حتی یک ناظر معمولی می‌توانست ببیند که یونایتد به اندازه منچسترسیتی و لیورپول در فصل گذشته سخت کار نکرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *