هشدار جدی به رونالدو تا پایان هفته حاضر باش!

اخبار لیگ جزیره : اگر رونالدو تا پایان هفته در دسترس نباشد، منچستریونایتد او را از تور تابستانی خود خارج می‌کند. برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

هشدار جدی به رونالدو تا پایان هفته حاضر باش!

کریستیانو رونالدو که انگار در تصمیم خود برای رفتن از باشگاه مصمم است از تمرین کردن با تیم به بهانه‌های مختلف سر باز می‌زند و این بار منچستریونایتد به او هشدار جدی داده است.

منچستریونایتد روز سه‌شنبه در اولین بازی تور بانکوک به مصاف لیورپول می‌رود و به رونالدو اجازه داده که در این بازی حضور نداشته باشد. ستاره پرتغالی هم با خانواده در پرتغال ماند. باشگاه روز چهارشنبه به ملبورن و پرث می‌رود و اگر رونالدو هفته بعد برنگردد او را از تور خط می‌زند.

منچستریونایتد از سوی دیگر امیدوار است کریستین اریکسن به عنوان بازیکن آزاد با آنها قرارداد ببندد تا در استرالیا به تیم بپیوندد. با وجود پیچیدگی‌های انتقال فرنکی دی‌یونگ از بارسلونا، مذاکرات بر سر به خدمت گرفتن او همچنان ادامه دارد و او هدف شماره یک بازار انتقالات منچستریونایتد است. دو باشگاه بر سر یک قرارداد ۵۵ میلیون پوندی به توافق گسترده‌ای دست یافتند اما بارسا هنوز ۱۷ میلیون پوند به عنوان دستمزد معوقه به دی‌یونگ بدهکار است.

یونایتد امیدوار است که نقل و انتقالات را در اسرع وقت تکمیل کند تا بازسازی اساسی در تیم را هرچه سریعتر آغاز کند. تایرل مالاسیا، مدافع کناری، هواداران یونایتد را با ویدئوهای تمرینی‌اش تحت تاثیر قرار داده و اخبار اریکسن نیز با استقبال مشابهی مواجه شد، اما شیاطین سرخ همچنان در چندین پست کلیدی کمبود دارند. اگر یونایتد بخواهد اوضاع خود را تغییر دهد به چند خرید بزرگ دیگر نیاز دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *