بازگشت ستاره سابق منچستریونایتد به کلاس درس

اخبار لیگ جزیره : وین رونی اسطوره منچستریونایتد پس از ترک دربی کانتی تصمیم گرفته که به کلاس درس برگردد. برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

بازگشت ستاره سابق منچستریونایتد به کلاس درس

مهاجم اسبق تیم ملی انگلیس تصمیم گرفته است که در ماه های آینده مدارک مربیگری خود را تکمیل کند و بتواند به پیشرفت خود در حوزه مربیگری فوتبال  ادامه بدهد. رونی جمعه گذشته پس از فصلی وحشتناک در دربی کانتی تصمیم گرفت که از این تیم جدا شود. در ابتدا گفته می شد که او به زودی باشگاه جدیدش را مشخص می کند اما به نظر می رسد که رونی تصمیم گرفته که در ماه های آتی روی افزایش دانش مربیگری خود کار کند و به همین خاطر قید ادامه مربیگری را برای مدتی زده است.

دربی کانتی با هدایت رونی فصل بسیار سختی را داشت. آنها با کسر 21 امتیاز مواجه شدند و در طول فصل برای بقا در لیگ دسته دو انگلیس جنگیدند. رونی 36 ساله در مسیر گرفتن مدرک حرفه ای مربیگری قرار دارد و اخیرا به تولون برای مسابقاتی در رده زیر 20 سال سفر کرده تا در بخشی از پروسه گرفتن مدرک خود حضور پیدا کند. او حالا در نظر دارد که از امکانات و تمرین باشگاه های مختلف بازدید کند تا هر چه زودتر مدرک خود را بگیرد.

رونی به علت رفاقت خود با مالک باشگاه دربی کانتی مدتی روند گرفتن مدرک را متوقف کرده بود اما حالا که از این تیم جدا شده دوباره روی کار خود تمرکز دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *