اشتباه بزرگ کریستیانو رونالدو؛ باید با مسی هم‌تیمی می‌شد خط حمله پلی‌ استیشنی که شکل نگرفت

اخبار لیگ جزیره : پل مرسون معتقد است که کریستیانو رونالدو باید قبل از پایان دوران حرفه‌ای خود از منچستریونایتد جدا می‌شد تا با لیونل مسی در پی‌ اس‌ جی بازی کند و اتفاقی شگفت‌ انگیز رقم بزند. برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

اشتباه بزرگ کریستیانو رونالدو؛ باید با مسی هم‌تیمی می‌شد خط حمله پلی‌ استیشنی که شکل نگرفت

آینده رونالدو در هاله‌ای از ابهام قرار داشت و ایجنت او اخیراً چلسی را به او پیشنهاد داده بود، اما اریک تن‌هاخ، سرمربی یونایتد، خواهان حضور فوق ستاره پرتغالی در تیمش در فصل آینده است. با این حال، پل مرسون، منتقد سرشناس رونالدو مدعی شد که هر دو طرف اشتباه می‌کنند که به این بازیکن ۳۷ ساله در اولدترافورد دل می‌بندند. مرسون که می‌گوید رونالدو بخشی از مشکل در اولدترافورد است نه راه حل، معتقد است که فصل آینده مشکلات بیشتری ایجاد خواهد شد.

مرسون در ستون خود در نشریه «دیلی استار» نوشت: «رونالدو باید تابستان امسال به پاری‌سن‌ژرمن می‌رفت تا با لیونل مسی یک تیم رویایی تشکیل دهد. به نظر من تا زمانی که رونالدو منچستریونایتد را ترک نکند، انقلاب اریک تن‌هاخ شروع نمی‌شود. و رونالدو در اولدترافورد جام قهرمانی نمی‌برد، پس چرا بماند؟ فرصت زیادی برای بردن جوایز بزرگ برای او باقی نمانده است. او را در پاری‌سن‌ژرمن با مسی تصور کنید. آن‌ها سال‌ها به عنوان رقیب بازی کردند. تماشای پایان دوران حرفه‌ای آن‌ها به عنوان هم‌تیمی لذت‌بخش می‌شد. و دائماً داریم می‌شنویم که نیمار ممکن است پاری‌سن‌ژرمن را ترک کند. می‌شد خط حمله‌ای متشکل از مسی، رونالدو و کیلیان امباپه داشته باشیم! و رونالدو مطمئن می‌شد که دوباره جام‌های بزرگ را بدست می‌آورد. این احتمالا بهترین باشگاه برای او است. تمام مردم دوست داشتند بازی اینها را در کنار هم ببینند. آن‌ها احتمالاً هنوز هم نمی‌توانند لیگ قهرمانان اروپا را ببرند، زیرا مسی و رونالدو سال‌ها بهترین بازیکنان جهان بوده‌اند، دیگر نیستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *