تغییر و تحول در محیط سمی آبی‌ ها ماجرای یک خودکشی ! فرهنگ باشگاه باید بهبود پیدا کند

اخبار لیگ جزیره : تاد بولی به اتهامات مربوط به محیط سمی در تیم بازاریابی چلسی پاسخ داده و به همه کارکنان قول داده است که تغییرات گسترده‌ای در فرهنگ باشگاه ایجاد خواهد شد. برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

تغییر و تحول در محیط سمی آبی‌ ها ماجرای یک خودکشی! فرهنگ باشگاه باید بهبود پیدا کند

پس از اینکه مشخص شد ریچارد بیگنل، رئیس سابق کانال تلویزیونی باشگاه، در ماه ژانویه خودکشی کرده و مشخص شده بود که به‌دلیل از دست دادن شغلش به‌شدت دچار اضطراب، افسردگی و ناامیدی شده بود، مالک مشترک چلسی نامه‌ای به کارکنان ارسال کرد و گفت که از حالا به بعد قلدری به هیچ عنوان تحمل نخواهد شد.

نشریه «نیویورک تایمز» گزارش داد که بیگنل که از سال ۲۰۰۹ در چلسی کار می‌کرد، سپتامبر گذشته یک روز پس از بازگشت به کار پس از یک دوره مرخصی پزشکی اخراج شد. این روزنامه می‌گوید مالکیت قبلی باشگاه یک شرکت خارجی را برای انجام بازبینی فرهنگی در بخش بازاریابی آن‌ها در ماه مارس استخدام کرده بود که مشکلاتی در باشگاه ایجاد کرده بودند.

نیویورک تایمز گفت که با حدود ۱۲ نفر که در چلسی با بیگنل کار کرده بودند صحبت کرده، تعدادی از آن‌ها گفتند که او برای مقابله با سبک مدیریت تهاجمی مدیر اجرایی بسیار تقلا می‌کرد. حداقل ۱۰ کارمند هم استعفا دادند. یکی از کارمندان نگران سلامت روان خود بود و به رئیس وقت چلسی، بروس باک، نامه نوشت. گزارش شده که سایر کارکنان نگرانی‌های مشابهی را با مدیران باشگاه یا در مصاحبه‌های خروج با کارکنان منابع انسانی ابراز کرده بودند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *