سرقت 10 هزار پوندی از باشگاه دسته نهمی انگلیس!

اخبار لیگ جزیره : باشگاه مکلسفیلد در لیگ دسته نهم انگلیس به سارقان یک روز فرصت داد تا لوازم به سرقت رفته این باشگاه به ارزش ده هزار پوند را پس بدهند! برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

سرقت 10 هزار پوندی از باشگاه دسته نهمی انگلیس!

مکسفیلد باشگاهی است که پس از منحل شدن مکسفیلد تون در سال 2020 تشکیل شد که در روزهای اخیر تعدادی از لوازم این باشگاه توسط سارقان ربوده شده است. مدیران باشگاه مکلسفیلد به سارقان یک روز فرصت داده اند تا بدون این که از آنها سوالی پرسیده شود، لوازم را پس بدهند که اگر این کار را نکنند، به پلیس شکایت خواهند کرد.

باشگاه مکلسفیلد در بیانیه ای اعلام کرده است:”در پایان هفته، دو مرد وارد باشگاه ما شدند و لوازمی به ارزش ده هزار پوند را سرقت کردند. لوازم به سرقت رفته از پارکینگ و استادیوم ما باعث شده تا همه افرادی که سخت در باشگاه ما برای وجود بهترین امکانات کار می کنند، دلخور شوند. بسیاری از لوازم نظیر لپ تاپ هایی که برای آپدیت کردن اسکوربورد به کار می رفت، به سرقت رفته است.  لوازم به سرقت رفته برای روزهای برگزاری بازیهای خیلی مهم بودند و خیلی مهم است که بازگردانده شوند. به همین خاطر به سارقان فرصت می دهیم که تا مدت یک روز بدون این که سوالی از آنها پرسیده شود، لوازم را برگردانند. اگر این تجهیزات برگردانده نشوند، چاره ای جز این وجود ندارد که سارقان را معرفی کنیم و آن را به دست پلیس بسپریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *