انتشار تصویری از عشق جدید سرمربی آبی‌ ها فراموشی زودهنگام یک طلاق دراماتیک!

اخبار لیگ جزیره : توماس توخل سرمربی چلسی چند روز پس از طلاقش، دوباره عشق را در قالب دختری برزیلی پیدا کرد. برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

انتشار تصویری از عشق جدید سرمربی آبی‌ ها فراموشی زودهنگام یک طلاق دراماتیک!

توماس توخل ۴۸ ساله، نامزد جدیدش ناتالی مکس ۳۵ ساله را به جزیره آرامش‌بخش ساردینیا برد. مردمی که این دو را باهم می‌دیدند گفتند که آنها واقعا خوشحال به نظر می‌رسیدند.

عشق تازه کشف شده توخل تنها چند روز بعد از طلاق از همسر ژرونالیستش «سیسی» در دادگاه عالی لندن، نمایان شد. او قبل از پرواز به ساردینیا با ناتالی، در تور پیش فصل چلسی در ایالات متحده حضور داشت. ناتالی کسب و کار خودش را اداره می‌کند و مادر دو فرزند هم هست، و یک بار در وبسایت «یامی مامی یوکی» انگلیس به عنوان «مادری الهام‌بخش و موفق» معرفی شد.

این مطالب را هم بخوانید
جدایی سرمربی سرشناس از همسرش بعد از ۱۳ سال زندگی مشترک
انتشار تصویری از عشق جدید سرمربی آبی‌ها/ فراموشی زودهنگام یک طلاق دراماتیک!

توخل و سیسی ۴۶ ساله در ماه آوریل اعلام کردند که ازدواج ۱۳ ساله آنها به پایان رسیده است. یک منبع آگاه گفت: «آنها سعی کردند از جدایی خودداری کنند اما در نهایت متوجه شدند که راه دیگری وجود ندارد.» چهارشنبه گذشته، در یک دستور کتبی، آقای قاضی مستین گفت که توخل به گونه‌ای رفتار کرده که به طور منطقی نمی‌توان انتظار داشت که خانم توخل در کنار او بماند. او متقاعد شده که این ازدواج به طور جبران‌ناپذیری با شکست مواجه شده است. اعتقاد بر این است که این زوج پیش از صدور حکم مطلق که در شش هفته آینده اعلام خواهد شد، به توافقی چند میلیون پوندی دست یافتند.

انتشار تصویری از عشق جدید سرمربی آبی‌ ها/ فراموشی زودهنگام یک طلاق دراماتیک!

زندگی توخل در چند ماه گذشته در چلسی با حمله روسیه به اوکراین و تحریم‌های دولت بریتانیا علیه رومن آبراموویچ، دچار بحران شده بود. باشگاه از فروش بلیت، امضای قرارداد با بازیکنان و یا دادن قراردادهای جدید به بازیکنان فعلی منع شد. اما توخل از زمانی که تاد بولی، سرمایه‌دار آمریکایی، ۴٫۲۵ میلیارد پوند برای آبی‌ها پرداخت کرد و مالک جدید باشگاه شد، وضعیت امن‌تری پیدا کرد، و حالا با عشق جدیدش روزهای خوشی را می‌گذراند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *