این باشگاه هم رونالدو را نخواست! انتقال جنجالی منتفی شد

اخبار لیگ جزیره : انریکه سرزو، رئیس باشگاه اتلتیکو مادرید، مدعی شده که شایعات مربوط به انتقال کریستیانو رونالدو به این باشگاه صحت ندارد. برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

این باشگاه هم رونالدو را نخواست! انتقال جنجالی منتفی شد

این باشگاه هم رونالدو را نخواست!/ انتقال جنجالی منتفی شد
ادعا شده که رونالدو علیرغم ارتباطش با رئال مادرید، علاقه‌مند به انتقال جنجالی به اتلتیکو است. اما رئیس این باشگاه، سرزو، گزارش‌ها را نادرست دانست و اعلام کرد که انتقال مهاجم ۳۷ ساله یونایتد به این باشگاه امکان‌پذیر نیست.

رونالدو می‌خواهد اولدترافورد را ترک کند تا بتواند در لیگ قهرمانان اروپا بازی کند. اما علیرغم شایعاتی مبنی بر اینکه اتلتیکو مادرید مشتاق جذب اوست، سرزو گفت: «من نمی‌دانم چه کسی این داستان را درآورده. قطعا صحت ندارد. آمدن او به اتلتیکو مادرید عملا غیرممکن است.»

رونالدو روز سه‌شنبه به محل تمرین منچستریونایتد بازگشت تا مذاکرات مهمی را با این باشگاه درباره آینده خود انجام دهد. ایجنتش ژرژ مندس، که ادعا می‌شد شدیدا در تلاش بوده تا با اتلتیکو به توافق برسد، هم به همراه رونالدو در این جلسه شرکت داشت.

اکنون به نظر می‌رسد که اتلتیکومادرید هم راه چلسی و بایرن مونیخ را در پیش گرفته و دست رد به سینه رونالدو زده است. این خبر قطعا هواداران خشمگین اتلتیکو را که کمپین ضد رونالدو آغاز کرده بودند، خوشحال و آسوده‌خاطر خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *