آخرین درخواست رونالدو از باشگاه منچستریونایتد قراردادم را فسخ کنید!

اخبار لیگ جزیره : کریستیانو رونالدو از منچستریونایتد خواست که قراردادش را فسخ کند تا به صورت رایگان باشگاه را ترک کند. برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

آخرین درخواست رونالدو از باشگاه منچستریونایتد قراردادم را فسخ کنید!

آخرین درخواست رونالدو از باشگاه منچستریونایتد/ قراردادم را فسخ کنید!
کریستیانو رونالدو، اسطوره شیاطین سرخ، اصرار دارد که تابستان امسال اولدترافورد را ترک کند تا به تیمی بپیوندد که در لیگ قهرمانان اروپا رقابت می‌کند. با این حال، یونایتد قصد ندارد از فوق‌ستاره پرتغالی دست بکشد و قاطعانه معتقد است که او باید تا پایان قراردادش در این باشگاه بماند. حتی گزارش‌هایی وجود دارد که از او می‌خواهند قرارداد فعلی‌اش را تا یک سال دیگر هم تمدید کند، و در این صورت اجازه می‌دهند که به صورت قرضی به تیم دیگری برود.

اما گزارش شده که رونالدو از باشگاه خواسته که قرارداد فعلی او را فسخ کند تا بتواند به تیم دیگری برود. این بازیکن ۳۷ ساله در جلسه‌ای که در روز سه‌شنبه به همراه ایجنتش ژرژ مندس با مقامات یونایتد داشت از تمایل خود به ترک باشگاه خبر داد.

رونالدو تور پیش‌فصل یونایتد در آسیا و استرالیا را از دست داد اما این هفته به تمرینات بازگشت. او همچنین دیدار دوستانه پیش‌فصل یونایتد با رکسام را در روز چهارشنبه از دست داد، اگرچه بازی را از جایگاه تماشاگران تماشا کرد. هنوز مشخص نیست که او در آخرین بازی‌های تدارکاتی پیش‌فصل باشگاه مقابل اتلتیکو مادرید در روز شنبه و رایو وایکانو در روز یکشنبه حضور خواهد داشت یا خیر.

یونایتد خود را برای رقابت بدون رونالدو آماده نکرده است. و مربی تیم، اریک تن‌هاخ اخیراً فاش کرد که می‌خواهد برنده ۵ توپ طلا در فصل آینده در تیم او حاضر باشد. او در اوایل ماه جاری گفت: «ما با کریستیانو رونالدو برای فصل برنامه‌ریزی می‌کنیم و من مشتاقانه منتظر کار با او هستم. چیزهایی خوانده‌ام اما حرفم این است که کریستیانو فروشی نیست، او در برنامه‌های ما حضور دارد و ما با هم به موفقیت خواهیم رسید. این بین من و کریستیانو است، چیزی که می‌توانم تایید کنم این است که ما گفتگوی بسیار خوبی با هم داشتیم.»

یکی از مشکلات رونالدو پیدا کردن باشگاه جدید است، زیرا چلسی و بایرن مونیخ شانس جذب او را رد کردند. او با اتلتیکومادرید در ارتباط بود اما هواداران به وضوح عنوان کردند که رونالدو را در تیمشان نمی‌خواهند.

یونایتد مسابقات خود در لیگ برتر را دو هفته دیگر در روز یکشنبه آغاز خواهد کرد و از برایتون در اولدترافورد استقبال خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *