پوستکوعلو: VAR جای داوران را گرفته و هر کسی غیر از این بگوید حسابی عصبانی می‌شوم!

اخبار لیگ جزیره : سرمربی باشگاه تاتنهام از عملکرد کنونی VAR در مسابقات جام ملت‌های اروپا و به خصوص در دیدار آلمان و دانمارک حسابی شاکی است. برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

اخبار لیگ جزیره پوستکوعلو VAR جای داوران را گرفته و هر کسی غیر از این بگوید حسابی عصبانی می‌شوم

دیدار دو تیم ملی فوتبال آلمان و دانمارک با نتیجه 2-0 به سود آلمان به پایان رسید تا شاگردان ناگلزمان در مرحله بعد منتظر برنده دیدار اسپانیا و گرجستان باشند. اما در این مسابقه، VAR بازهم نقشی کلیدی داشت و در کمتر از 5 دقیقه گل دانمارک را مردود و پس از آن یک پنالتی به سود آلمان اعلام کرد. ضمن اینکه سیستم کمک داور ویدیویی در نیمه اول هم گل آلمان‌ها را به دلیل خطا روی مدافع دانمارک مردود اعلام کرده بود. آنژ پوستکوعلو، سرمربی تاتنهام که به عنوان مفسر این مسابقه با شبکه ITV صحبت می‌کرد منتقد عملکرد فعلی VAR است و می‌گوید این تکنولوژی دیگر کاملا جای داوران را گرفته به جای آنها تصمیم می‌گیرد.

ببینید مساله همین است. مایکل اولیور (داور دیدار آلمان و دانمارک) دیگر خودش تصمیم نمی‌گیرد. VAR عملا جای داوران را گرفته است. این تکنولوژی یک دور دیگر مسابقه و داور را قضاوت می‌کند و اگر بشنوم کسی غیر از این می‌گوید از عصبانیت منفجر می‌شوم. بحث مایکل اولیور نیست، ما داریم از تکنولوژی انتقاد می‌کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *