چلسی برای جذب اسپانسر منتظر سهمیه لیگ قهرمانان اروپا می‌ماند!

اخبار لیگ جزیره : برای دومین تابستان متوالی، چلسی برای انتخاب اسپانسر اصلی پیراهن خود چالش بزرگی درست می‌کند. برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

اخبار لیگ جزیره چلسی برای جذب اسپانسر منتظر سهمیه لیگ قهرمانان اروپا می‌ماند

به گزارش مت لاو از تلگراف؛ با وجود تکاپو برای جذب اسپانسر جدید، چلسی تمایلی به همکاری بلندمدت ندارد. برخی شرکت‌ها، از جمله دو شرکت هواپیمایی خاورمیانه، مذاکرات خود را با برای تصاحب پیراهن فصل آینده آغاز کرده‌اند. با این حال، آبی‌ها به دنبال توافقی کوتاه‌مدت مشابه قرارداد سال گذشته با Infinite Athlete هستند. علت این احتیاط، ناکامی چلسی در کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپاست. این باشگاه می‌داند که در صورت صعود به این رقابت مهم، می‌تواند قرارداد به مراتب پربارتر و بهتری را با اسپانسرها امضا کند. بنابراین، چلسی به دنبال گزینه‌ای موقت برای فصل آینده است تا در صورت کسب سهمیه لیگ قهرمانان در سال‌های آینده، با خیالی آسوده‌تر به دنبال اسپانسرهای بزرگ‌تر باشد.

مالکان چلسی به جای مذاکرات با غول‌های بزرگ دنیا، در حال مذاکره با شرکت‌های کوچک هستند. چالش اصلی آن‌ها، توافق با اسپانسر جدید تا پیش از عرضه کیت‌های فصل 25-2024 است. هواداران چلسی در تابستان گذشته از خرید پیراهن بدون اسپانسر استقبال کردند و بعید به نظر می‌رسد که تکرار این موضوع بر فروش پیراهن‌ها تاثیر منفی بگذارد. با وجود خوش‌بینی به عقد قرارداد با اسپانسر جدید تا آن زمان، این احتمال نیز وجود دارد که چلسی برای دومین فصل متوالی با پیراهن بدون اسپانسر به میدان برود. آن‌ها فصل گذشته را بدون اسپانسر آغاز کردند و در ادامه نام دو شرکت Infinite Athlete و BingX روی پیراهن‌ها درج شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *