مذاکرات لسترسیتی و گراهام پاتر وارد فاز جدیدی می‌شود

اخبار لیگ جزیره : لستر سیتی این هفته به مذاکرات خود با گراهام پاتر ادامه خواهد داد تا سرمربی سابق چلسی را برای بازگشت به دنیای مربیگری متقاعد کنند. برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

اخبار لیگ جزیره مذاکرات لسترسیتی و گراهام پاتر وارد فاز جدیدی می‌شود

به گزارش تلگراف، پاتر به عنوان هدف اصلی لستر برای جایگزینی انزو مارسکا مطرح شده و گفته می‌شود که مذاکرات مفصلی با قهرمانان چمپیونشیپ داشته است. فرایند انتخاب سرمربی جدید لستر توسط رئیس باشگاه، آیووات سریواداناپرابها و مدیر فوتبال، جان رودکین هدایت می‌شود و نام پاتر به عنوان یکی از گزینه‌ها بررسی شده است. این مربی 49 ساله از آوریل سال گذشته که دوران کوتاهش در چلسی به پایان رسید، از دنیای مربیگری دور بوده است.

در حالی که پاتر از ساختار و ترکیب تیم لستر تحت تأثیر قرار گرفته، هنوز تصمیم قطعی در مورد قبول این شغل نگرفته است. با توجه به احتمال کاهش امتیاز لستر پس از نقض قوانین مالی لیگ برتر، و احتمال فروش بازیکنان قبل از 30 ژوئن، این پیشنهاد با عدم قطعیت‌های زیادی همراه است.

پاتر از زمان حضورش در برایتون در رادار لستر بوده و زمانی که برندان راجرز اخراج شد، به او پیشنهاد همکاری داده شد. در نهایت، دین اسمیت این مسئولیت را بر عهده گرفت و نتوانست از سقوط تیم به چمپیونشیپ جلوگیری کند.

در حالی که مذاکرات با پاتر همچنان ادامه دارد، او تنها گزینه نیست. کارلوس کوربران، سرمربی وست برومویچ آلبیون، نیز مورد توجه است اما پرداخت غرامت حدود 4 میلیون پوندی، برای لستر مشکل است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *