رونمایی از لباس جدید آرسنال به رنگ صورتی!

اخبار لیگ جزیره : آدیداس به تازگی از لباس سوم آرسنال برای فصل جدید رونمایی کرده است که این لباس رنگ خاصی دارد و همین رنگی که دارد موجب شده تا در شبکه های اجتماعی وایرال شده و مورد توجه قرار بگیرد. برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

رونمایی از لباس جدید آرسنال به رنگ صورتی!

در این روز ها که در تابستان هستیم و هنوز فصل جدید به طور رسمی آغاز نشده است، برند های مختلف از پیراهن ها و لباس های مختلف تیم ها برای فصل جدید رونمایی می کنند. البته با توجه به اینکه به شروع فصل جدید در لیگ های مختلف نزدیک شده ایم، اکنون فقط لباس های دوم و سوم باشگاه های بزرگ اروپایی رونمایی می شود.

به تازگی آدیداس اقدام به رونمایی از لباس سوم آرسنال برای فصل جدید کرده است که در این لباس می بینیم طرح آن از همان طرح های همیشگی آدیداس است و به نوعی مشابه با لباس اول آرسنال است اما رنگ آن رنگ متفاوتی است که در سال های اخیر از این رنگ برای لباس های دوم و سوم آرسنال استفاده نشده است. در واقع از رنگ صورتی برای این لباس استفاده شده است و به نوعی جلوه ای متفاوت و ویژه در میان تیم های لیگ برتری دارد.

آدیداس کمتر از رنگ صورتی روشن استفاده می کند یک بار برای پیراهن سوم رئال مادرید در فصل 2014/15 از رنگ صورتی استفاده شده بود که آن هم پر رنگ تر از این رنگ صورتی بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *