ملاقات لمپارد با هوادار مهربان اورتون

اخبار لیگ جزیره : پل استراتون نام یکی از هواداران اورتون است که جمعه شب را هرگز از یاد نخواهد برد چرا که در گودیسون پارک این فرصت را پیدا کرد تا از روی نقطه پنالتی گلزنی کند و به تیم محبوبش کمک کند تا اورتون به شکل نمادین با نتیجه چهار بر صفر پیش بیافتد. برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

ملاقات لمپارد با هوادار مهربان اورتون

استراتون در حالی که بر آرم اورتون بوسه می زد، وارد زمین شد. در این بازی دوایت مک نیل در اولین بازی خود برای اورتون دبل کرد. دومینیک کالورت لوین در نیمه اول گلزنی کرد اما بدون تردید ستاره ویژه بازی ، “پل استراتون” بود که پس از خوش و بش با کالورت لوین و فرانک لمپارد وارد زمین شد و گلزنی کرد.

پل استراتون که کارمند شهرداری لیورپول است، در ماه مارس و در پی حمله نظامی روسیه به اوکراین، یک هفته مرخصی خود را لغو کرد و به جای آن به کشور لهستان و مرکز اوکراین سفر کرد تا به پناهجویان اوکراینی کمک کند. پل که تجربه کار به عنوان مامور پلیس را هم دارد، مسافت 1300 مایلی تا شهر پرزمیسل در لهستان را به مدت چهار روز طی کرد تا همه تلاش خود را برای کمک به پناهجویان اوکراینی داشته باشد.

بدین ترتیب روز جمعه باشگاه اورتون از فرصت اولین بازی دوستانه پیش فصلش در گودیسون پارک استفاده کرد تا به پل این اجازه را بدهد که پس از اتمام بازی وارد چمن شود، به شکل نمادین از روی نقطه پنالتی گلزنی کند و مورد تجلیل هواداران قرار بگیرد تا به خاطر اقدام زیبایش در ماه مارس مورد تمجید قرار بگیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *