انتقاد تند رسانه انگلیسی از رونالدو؛ اگر می‌ توانست به لیورپول می‌ رفت!

اخبار لیگ جزیره : کریستیانو رونالدو، فوق ستاره پرتغالی حال حاضر منچستر یونایتد در این تابستان به دنبال جدایی از جمع شیاطین سرخ است به طوری که رسانه ها از مدت ها قبل خبر درخواست جدایی رونالدو از منچستر یونایتد را اعلام کرده اند اما به تازگی یک رسانه مطرح انگلیسی انتقاداتی را علیه رفتار رونالدو در این تابستان مطرح کرده است. برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

انتقاد تند رسانه انگلیسی از رونالدو؛ اگر می‌ توانست به لیورپول می‌ رفت!

به نظر می رسد علت اصلی اینکه کریستیانو رونالدو می خواهد از منچستر یونایتد جدا شود و دیگر نمی خواهد در جمع شیاطین سرخ بماند این است که منچستر یونایتد فصل آینده را در لیگ قهرمانان اروپا حضور ندارد و همین قضیه باعث دلسردی رونالدو شده است. در واقع فوق ستاره پرتغالی با وجود اینکه 37 سال دارد اما همچنان می خواهد در سطح اول فوتبال اروپا یعنی لیگ قهرمانان اروپا حضور داشته باشد.

رسانه انگلیسی Talk Sport، همین قضیه را مورد هدف قرار داده و از کریستیانو رونالدو انتقاد کرده است. در واقع این رسانه در انتقاد هایی تند به رونالدو او را به نداشتن تعهد متهم کرده و گفته است:” رونالدو هیچ تعهد یا وفاداری به تیم های خود مانند منچستریونایتد، رئال مادرید یا یوونتوس ندارد. اگر رونالدو می توانست به لیورپول بپیوندد این کار را انجام می‌داد.”

در هر صورت باید دید که چه اتفاقاتی برای رونالدو تا پایان این تابستان رخ خواهد داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *