نقل و انتقالات به روایت اتلتیک؛ لوئیز دیاز گران است؛ چلسی در حال خرید دو بازیکن دیگر

اخبار لیگ جزیره : اتلتیک در آیتم ویژه خود به بررسی آخرین اخبار نقل و انتقالاتی پرداخته است. برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

اخبار لیگ جزیره نقل و انتقالات به روایت اتلتیک لوئیز دیاز گران است چلسی در حال خرید دو بازیکن دیگر

یکی از بزرگترین مشکلات هواداران در فصل انتقال بازیکنان، حجم انبوه اخبار است که گاه دقت و صحت را زیر سوال می‌رود. اتلتیک، معتبرترین رسانه فعال در فوتبال دنیا – به ویژه انگلیس – در آیتمی ویژه مهم‌ترین سناریوهای مطرح شده را برای مخاطبان فراهم می‌کند. دیوید اورنستین در کنار آدام لونتال و جمعی دیگر از نویسندگان این رسانه، دقیق‌ترین اطلاعات ممکن را از معتبرترین منابع آگاه جمع‌آوری خواهند کرد. در طرفداری، به صورت هفتگی در جریان آخرین اخبار و گمانه‌زنی‌های نقل و انتقالاتی خواهید گرفت.

آنچه می‌شنویم…
هفته گذشته دیوید اورنستین از مایکل اولیسه به عنوان بازیکنی نام برد که باید او را زیر نظر داشته باشیم. چلسی، منچستریونایتد، منچسترسیتی و نیوکاسل همگی به وینگر کریستال پالاس علاقه دارند. طی روزهای گذشته حرکات جدیدی پیرامون این بازیکن شکل گرفته است. به نظر می‌رسد شرایط کمی پیچیده‌تر از حد تصور شده است. خلاف روال معمول در وجود بند آزادسازی که در آن باشگاه‌ها مستقیما با بازیکن مذاکره می‌کنند، در مورد اولیسه، کریستال پالاس خواهان مذاکره اولیه با طرف‌های خواهان این بازیکن است. به همین دلیل هر باشگاهی که قصد دارند بند اولیسه را فعال کند، ابتدا باید مجوز مذاکره را از عقاب‌ها دریافت کند
لوییز گیلرمه از پالیمراس اولین بازیکن جدید خولن لوپتگی در وست‌هم است. چکش‌ها با فرمول 7+23 میلیون یورو این بازیکن 18 ساله را به خدمت خواهند گرفت
منچستریونایتد صرف‌نظر از آینده اریک تن هاخ به دنبال فروش جیدون سانچو است. آن‌ها 40 میلیون پوند درخواست خواهند کرد
با وجود مذاکرات بایرن مونیخ و فولام برای انتقال ژائو پالینیا، توافق همچنان در دسترس نیست. پیشنهاد آخر باواریایی‌ها 35 میلیون یورو بوده که با استقبال کریون کاتج همراه نشده است
منچستریونایتد در کنار رئال مادرید به لنی یورو، مدافع 18 ساله لیل علاقه‌مند است
چلسی مایل است تروو چالوبا را به فروش برساند
رایان فریزر از نیوکاسل راهی ساوتهمپتون می‌شود
الکساندر ایساک و برونو گیمارش دیگر تمایلی به جدایی از نیوکاسل ندارند
20% از مبلغ انتقال جیمز ترافورد به نیوکاسل، سهم منچسترسیتی خواهد بود
نقل و انتقالات آرسنال؛ هفت روز اخیر چه خبر بود؟
آرسنال در موقعیت بسیار خوبی برای جذب بنجامین ششکو قرار داشت اما این بازیکن تصمیم گرفت قراردادش را تمدید کند. توپچی‌ها در حال بررسی وضعیت یوشوا زیرکزی مهاجم بولونیا هستند. یورل هاتو، هدف بلندمدت میکل آرتتا نیز تصمیم گرفت در آژاکس ماندگار شود. در مورد آمادو اونانا، هافبک اورتون در امارات تحسین می‌شود اما این انتقال انجام نخواهد شد. در صورت خرید یک مهاجم، ادی انکتیا فروخته می‌‌شود، کریستال پالاس به مهاجم آرسنال علاقه‌مند است. در ابتدا تصور می‌شد نیوکاسل برای خرید آرون رمزدیل وارد عمل می‌شود، اما آن‌ها به سراغ جیمز ترافورد رفتند.

نقل و انتقالات چلسی؛ هفت روز اخیر چه خبر بود؟
پس از رسمی شدن انتقال توسین آدارابایو، چلسی امروز مذاکرات نهایی خود را با پدرو لیما دنبال خواهد کرد تا انتقال او را قطعی کند. قرارداد کانر گلگر تمدید نشده است اما این بازیکن نمی‌خواهد باشگاه را ترک کند. هافبک انگلیسی ترجیح می‌دهد یک سال دیگر ماندگار شود تا در تابستان آینده ضمن دریافت پاداشی بزرگ، گزینه‌های بیشتری نیز داشته باشد. با این حال، مدیران چلسی با این رویکرد مخالف هستند و نمی‌خواهند فرصت درآمدزایی را از دست بدهند. آندری سانتوس به‌زودی به چلسی بازخواهد گشت. او نیم‌فصل چشمگیری در استرازبورگ داشت، به همین دلیل چلسی برنامه‌ای برای فروش یا انتقال قرضی این بازیکن 20 ساله نخواهد داشت.

چلسی در خط حمله به جون دوران از استون ویلا علاقه‌مند است. ویلا نیز تمایل دارد کانر گلگر را به خدمت بگیرد، اما انتقال این دو بازیکن قطعا به صورت معاوضه نخواهد بود. روملو لوکاکو و کپا آریزابالاگا قطعا در برنامه‌های چلسی جای ندارند. برای مهاجم بلژیکی، تنها راه جدایی فعال شدن بند 38 میلیون پوندی خواهد بود. چلسی و اورتون در حال مذاکره برای انتقال آرماندو برویا هستند، با این حال تافی‌ها ابتدا به کسب درآمد و افزایش بودجه احتیاج دارند. داوید داترو فونانا که به صورت قرضی در اونیون برلین حضور داشت، در مسیر خروج از باشگاه قرار دارد.

نقل و انتقالات لیورپول؛ هفت روز اخیر چه خبر بود؟
یانکوبا مینته، وینگر نیوکاسل که در فاینورد با آرنه اسلوت همکاری کرده بود، به لیورپول لینک شده است. لیورپول به یک گزینه منعطف در میانه زمین احتیاج دارد و بعید به نظر می‌رسد مینته و اسلوت در آنفیلد نیز به هم برسند. قرمزها علاقه‌ای به فروش کائومهین کلهر ندارند و او را به عنوان بهترین دروازه‌بان ذخیره لیگ برتر می‌شناسند. با این حال، کلهر دوست دارد به عنوان دروازه‌بان اول به میدان برود، بنابراین لیورپول برای فروش او چیزی در حدود 25 میلیون پوند درخواست خواهد کرد. شایعاتی در مورد علاقه بارسلونا به لوئیز دیاز مطرح شده است، اما تا این لحظه هیچ ارتباطی از سوی باشگاه اسپانیایی وجود ندارد. لیورپول ژانویه 2022 حدود 50 میلیون پوند برای جذب دیاز به پورتو پرداخت کرد و انتظار دارد سود چشمگیری دریافت کند.

نقل و انتقالات منچستریونایتد؛ هفت روز اخیر چه خبر بود؟
اولویت اصلی گروه اینئوس در روزهای گذشته، مشخص کردن آینده اریک تن هاخ بوده است. آن‌ها با تقویت دپارتمان نقل و انتقالات منچستریونایتد، قدرت جذب بازیکن توسط سرمربی را کاهش داده‌اند، اگرچه هنوز هم نفر اول کادرفنی می‌تواند اهرم مهمی برای فعالیت در پنجره تابستانی باشد. در این لحظه آینده سرمربی هلندی مشخص نیست و این موضوع می‌تواند روی نقل و انتقالات تاثیر داشته باشد.، مدیران اولدترافورد صرف نظر از وضعیت تن هاخ برای جذب بازیکنی مثل لنی یورو علاقه نشان داده‌اند، اگرچه رئال مادرید در کورس جذب این مدافع جوان پیشتاز است. به گفته رسانه‌های اسپانیایی، پیشنهاد 60 میلیون یوریی مادریدی‌ها رد شده است.

یونایتد در آخرین لحظه تلاش کرد مانع از انتقال توسین آدارابایو به چلسی شود، اما این بازیکن با آبی‌ها به توافق رسیده بود. بودجه منچستریونایتد به دلیل قوانین فیرپلی مالی محدود است و به صورت خالص 50 میلیون پوند تخمین زده می‌شود. بنابراین بازیکنانی مثل آدارابایو گزینه‌های مناسبی برای اولدترافورد به شمار می‌روند.

نقل و انتقالات منچسترسیتی؛ هفت روز اخیر چه خبر بود؟
تمدید قرارداد اشتفان اورتگا یک غافلگیری بود. منچسترسیتی نمی‌خواست برای یک دروازه‌بان ذخیره دستمزد بالایی پرداخت کند، اما اورتگا با چرخشی ناگهانی تصمیم گرفت بماند. آینده ادرسون با توجه به علاقه سعودی‌ها مبهم است. با این حال، با توجه به انتقال شزنی به النصر، حداقل این تیم از کورس رقابت خارج شده است. اگر ادرسون جدا شود، بعید به نظر می‌رسد منچسترسیتی اورتگا را به عنوان گلر اول انتخاب کند. هفته‌های آینده ممکن است وضعیت خط دروازه سیتیزن‌ها مشخص شود.

کوین دی بروین در مورد انتقال به عربستان صحبت کرده است اما منابع ما در مورد علاقه خانواده او برای تغییر محل زندگی خود تردید دارند. مذاکره‌ای برای تمدید قرارداد با منچسترسیتی وجود ندارد. چلسی، اتلتیکومادرید و پاری سن ژرمن حاضر هستند در صورت تمایل منچسترسیتی برای خرید خولیان آلوارز وارد عمل شوند. مهاجم آرژانتینی در صورت جدایی دوست دارد راهی رئال مادرید شود، اگرچه این سناریو در تابستان 2024 امکان‌پذیر نیست. مطابق سیاست منچسترسیتی، قرارداد بازیکنان پیش از اتمام تمدید می‌شود، بنابراین رودری و فیل فودن به‌زودی قرارداد جدید دریافت خواهند کرد. این موضوع در مورد ارلینگ هالند، روبن دیاز، مانوئل آکانجی و ناتان آکه بعید است. در مورد جک گریلیش، باشگاه ترجیح می‌دهد مانند جان استونز در سال 2021 منتظر وضعیت وی بماند.

نقل و انتقالات تاتنهام؛ هفت روز اخیر چه خبر بود؟
تاتنهام در جولای 2019 رکورد نقل و انتقالاتش را برای تانگوی اندومبه از لیون جابه‌جا کرد. آن‌ها برای بازیکنی 22 ساله، 59 میلیون پوند هزینه کردند و حالا قصد دارند قرارداد او را فسخ کنند. تاتنهام قصد دارد ساختار دستمزد خودش را با جدایی اندومبه بهبود دهد. یوهان لانگ، مدیر فنی تاتنهام وظیفه خرید بازیکن را برعهده گرفته است. اسپرز امرسون رویال و جد اسپنس را به فروش می‌رساند تا برای جذب بازیکن وارد عمل شود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *