مذاکرات چلسی و استون ویلا برای معاوضه کانر گلگر و جون دوران

اخبار لیگ جزیره : استون ویلا احتمالاً در صورت ابراز علاقه چلسی، برای فروش جون دوران مبلغ ۴۰ میلیون پوند درخواست خواهد کرد. برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

اخبار لیگ جزیره مذاکرات چلسی و استون ویلا برای معاوضه کانر گلگر و جون دوران

به گزارش گاردین، ویلا آمادگی فروش این بازیکن ۲۰ ساله را دارد و صحبت‌هایی در مورد احتمال شامل شدن او به عنوان بخشی از معامله برای خرید کانر گلگر وجود داشته است. چلسی برای گلگر، که قراردادش سال آینده به پایان می‌رسد، حداقل ۵۰ میلیون پوند درخواست کرده و آینده این هافبک همچنان نامشخص است.

اونا امری علاقه‌مند به این ملی‌پوش انگلیسی است که همچنین هدف تاتنهام نیز می‌باشد، و ویلا مذاکرات غیررسمی با چلسی در مورد انتقال این بازیکن ۲۴ ساله انجام داده است. اما منابع نزدیک به ویلا معتقدند که گلگر احتمالاً با معاوضه یاد شده، موافقت نخواهد کرد.

این مسئله مانع چلسی که رابطه خوبی هم با ویلا دارد، در راه جذب دوران نمی‌شود. چلسی به دنبال رقابت بیشتر برای نیکولاس جکسون است که اغلب تنها مهاجم آماده تیم در فصل گذشته بود. هدف اصلی آن‌ها بنجامین ششکو بود که به نظر می‌رسد تصمیم دارد با نادیده گرفتن علاقه تیم‌های لیگ برتری، یک سال دیگر در لایپزیش بماند.

تصمیم ششکو تأثیر چندانی بر چلسی نخواهد داشت، زیرا آن‌ها چندین مهاجم دیگر را نیز در نظر دارند. آن‌ها از جذب مهاجمی که در حال حاضر در لیگ برتر بازی می‌کند، استقبال می‌کنند و مذاکراتی غیررسمی در مورد دوران، که از نیمکت نشینی پشت سر اولی واتکینز ناامید شده است، انجام داده‌اند.

دوران در برنامه‌های بلند مدت امری جایی ندارد و از زمان پیوستن به ویلا در ژانویه ۲۰۲۳، تنها در سه بازی لیگ یار ثابت است. او در تمام رقابت‌ها برای این باشگاه هشت گل زده است و به عنوان بازیکنی با پتانسیل بالا شناخته می‌شود.

چلسی همچنین دیگر مهاجمان را زیر نظر دارد و ممکن است برای جذب وینگر کریستال پالاس، مایکل اولیسه، با منچستریونایتد رقابت کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *