تن هاگ در شب نیمکت نشینی رونالدو لیورپول را شکست داد

اخبار لیگ جزیره : منچستر یونایتد و لیورپول در هفته سوم از رقابت های لیگ برتر انگلیس در ورزشگاه اولدترافورد به مصاف هم رفتند و در نهایت این بازی را منچستر یونایتد با نتیجه 2 بر 1 به سود خود به پایان برد و اولین سه امتیاز خود در فصل جدید را گرفت. برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

تن هاگ در شب نیمکت نشینی رونالدو لیورپول را شکست داد

یک تصمیم عجیب سرمربی منچستر یونایتد در این بازی این بود که کریستیانو رونالدو را نیمکت نشین کرده بود و در واقع به این بازیکن پرتغالی به عنوان بازیکن فیکس بازی نداده بود. رونالدو در دقیقه 86 این بازی به جای مارکوس رشفورد به زمین مسابقه آمد و تاثیر چندانی در روند بازی نداشت.

گل اول منچستر یونایتد را در این بازی جیدون سانچو در دقیقه 16 روی پاس آنتونی الانگا به ثمر رساند و گل دوم شیاطین سرخ را هم مارکوس راشفورد در دقیقه 53 روی پاس مارسیال به ثمر رساند. در واقع مارسیال تعویض طلایی تن هاگ در بین دو نیمه بود که به جای الانگا وارد زمین شد.

گل لیورپول را هم محمد صلاح در دقیقه 81 به ثمر رساند و لیورپول سعی کرد در دقایق پایانی فشار بیاورد تا بازی را مساوی کند اما موفق نشد و بدین ترتیب مقابل منچستر یونایتد شکست خورد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *