کنایه غیر مستقیم صلاح به منچستریونایتد پیش از بازی مقابل این تیم

اخبار لیگ جزیره : امشب (دوشنبه) از ساعت 23:30 به وقت ایران منچستر یونایتد و لیورپول در ورزشگاه اولدترافورد به مصاف هم می روند و حساس ترین بازی این هفته لیگ برتر انگلیس را برگزار می کنند و باید دید که در این بازی چه اتفاقاتی رخ می دهد و اوضاع به چه ترتیب پیش می رود. برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

کنایه غیر مستقیم صلاح به منچستریونایتد پیش از بازی مقابل این تیم

محمد صلاح یکی از چهره های ویژه لیورپول در این بازی است که نگاه ها بر روی او خواهد بود چرا که صلاح ستاره خط حمله لیورپول است و به نوعی درخشش و پیروزی لیورپول در این بازی می تواند بسته به درخشش و عملکرد خوب صلاح باشد.

اما محمد صلاح پیش از بازی حساس منچستر یونایتد و لیورپول یک کنایه غیر مستقیم به این تیم زده است. صلاح در گفت و گو با اسکای اسپورت درباره رقیب های لیورپول برای قهرمانی در این فصل لیگ برتر انگلیس گفت:” منچسترسیتی، چلسی و آرسنال. از نظر من این سه تیم رقبای ما هستند.”

در واقع محمد صلاح اصلا منچستر یونایتد را به عنوان رقیبی جدی برای لیورپول به حساب نیاورده است و این قضیه یک کنایه غیر مستقیم از سوی او به شیاطین سرخ بوده است. جالب اینکه لیورپول هم هنوز در این فصل نتوانست یک برد در لیگ برتر داشته باشد، همان اتفاقی که برای منچستر یونایتد هم افتاده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *