عکسی عجیب از برخورد ستاره لیورپول با واران

اخبار لیگ جزیره : منچستر یونایتد و لیورپول شب گذشته در ورزشگاه اولدترافورد به مصاف هم رفتند و این بازی در نهایت با پیروزی 2 بر 1 منچستر یونایتد خاتمه یافت. برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

عکسی عجیب از برخورد ستاره لیورپول با واران

این بازی یکی از حساس ترین بازی های لیگ برتر انگلیس در هر فصل است به طوری که نگاه ها به طور ویژه ای روی این بازی است. این بار در این دیدار اتفاقی عجیب و غریب رخ داد که تبدیل به سوژه ای برای کاربران شبکه های اجتماعی شد و تصویر آن به نوعی وایرال شد.

روی یک صحنه رافائل واران و لوییز دیاز برخوردی عجیب و غریب داشتند به طوری که در عکس آن به نظر می رسد که لوییز دیاز توسط رافائل واران بلند شده است و روی دست های او قرار گرفته است. خط دفاعی منچستر یونایتد که شب گذشته متشکل از رافائل واران و لیساندرو مارتینز بود عملکرد خوبی داشت و بدین ترتیب نبودن مگوایر در ترکیب منچستر یونایتد اثر گذار بود.

کاربران شبکه های اجتماعی با این عکس شوخی کرده اند. برخی گفته اند که واران می خواسته وینگر لیورپول را با خود به منچستر یونایتد بیاورد و برخی هم گفته اند که واران از راموس الگو برداری کرده است و سرخیو راموس با دیدن خشونت واران در این عکس به او افتخار خواهد کرد چرا که واران و راموس سال ها در رئال مادرید هم تیمی بودند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *