اعتراف تن هاگ درباره شرایط فعلی منچستریونایتد

اخبار لیگ جزیره : اریک تن هاگ سرمربی هلندی منچستریونایتد به مسئولان این باشگاه اعلام کرد که این تیم برای گرفتن نتیجه مساعد در لیگ برتر انگلیس به بازیکنان باکیفیت بیشتری نیاز دارد. برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

اعتراف تن هاگ درباره شرایط فعلی منچستریونایتد

روز شنبه اتفاق بسیار جالبی در لیگ برتر انگلیس رقم خورد و برنتفورد موفق شد با نتیجه چهار بر صفر، شیاطین سرخ را تحقیر کنند تا شرایط برای تن هاگ و بازیکنان از همیشه سخت تر شود. این نتیجه، واکنش بسیاری از هواداران را در فضای مجازی به همراه داشت و برخی از هواداران، اریک تن هاگ و گلیزرها را مقصر اصلی این وضع نابسامان می‌دانند. من یونایتد در پنجره نقل و انتقالات تابستانی، تاکنون موفق به جذب تایرل مالاسیا، کریستین اریکسن و لیساندرو مارتینز شده، اما این خریدهای جدید هم نتوانستند کمکی به بهتر شدن اوضاع بکنند و در سمتی دیگر، اخبار خروج کریستیانو رونالدو و حواشی این فوق ستاره پرتغالی، باعث ملتهب تر شدن جو الدترافورد شده است.

به نقل از سایت گل، اریک تن هاگ در این باره گفت: “مشخص است که به بازیکنان جدیدی نیاز داریم، اما فعلاً نمی‌خواهم به این موضوع فکر کنم، چون بازیکنانی بدی در اختیار نداریم و آن‌ها باید بهتر عمل می‌کردند. امیدوار بودم شروع بهتری داشته باشیم، اما هنوز ایمان دارم که روزهای بهتری در راه است.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *