توقف خانگی لیورپول در شب اخراج ستاره 85 میلیون پوندی

اخبار لیگ جزیره : لیورپول در هفته دوم از رقابت های لیگ برتر انگلیس در ورزشگاه آنفیلد به مصاف کریستال پالاس رفت و در نهایت این بازی با تساوی یک بر یک خاتمه یافت و لیورپول نتوانست هر سه امتیاز این بازی را به دست بیاورد و بار دیگر متوقف شد. برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

توقف خانگی لیورپول در شب اخراج ستاره 85 میلیون پوندی

لیورپول در هفته دوم لیگ برتر انگلیس هم متوقف شد تا به نظر می رسد که فصل به آسانی برای کلوپ شروع نشده باشد. آن ها اکنون 4 امتیاز از منچسترسیتی که در صدر جدول است عقب افتاده اند و به خوبی می دانیم که در لیگ برتر انگلیس که تک امتیاز ها قهرمان را مشخص می کنند، 4 امتیاز فاصله زیادی است و باید دید که در هفته های بعدی یورگن کلوپ و تیمش می توانند این فاصله را جبران کنند یا اتفاقات دیگری برای لیورپولی ها رقم خواهد خورد.

در این بازی گل اول بازی را ویلفرد زاها در دقیقه 32 برای شاگردان پاتریک ویرا به ثمر رساند. در دقیقه 57 بازی یک اتفاق جنجالی افتاد و داروین نونیز که با مبلغ 85 میلیون پوند از بنفیکا راهی لیورپول شده است، اخراج شد.

در دقیقه 61 این بازی لوئیس دیاز گل تساوی را برای لیورپول زد تا بدین ترتیب شاگردان کلوپ بتوانند یک امتیاز بازی را به دست بیاورند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *