هری کین سه امتیاز شیرین توخل را در دقیقه 96 از چنگش درآورد

اخبار لیگ جزیره : در یکی از حساس ترین بازی های هفته دوم لیگ برتر انگلیس، تاتنهام و چلسی در ورزشگاه خانگی آبی پوشان لندن یعنی استمفورد بریج به مصاف هم رفتند و در نهایت این بازی با تساوی دو بر دو خاتمه یافت. برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

هری کین سه امتیاز شیرین توخل را در دقیقه 96 از چنگش درآورد

این بازی بسیار پر چالش و پر از درگیری بود و آنتونیو کونته و توماس توخل لب خط با هم دعوا و درگیری داشتند. گل اول بازی را کالیدو کولیبالی در دقیقه 19 به ثمر رساند. گل مساوی تاتنهام در دقیقه 68 توسط پیر هویبرگ به ثمر رسید. این گل نقطه شروع درگیری کونته و توخل بود چرا که کونته هنگام خوشحالی گل خود رو به توخل خوشحالی کرد و به نوعی او را تحریک کرد.

در ادامه کار، ریس جیمز روی پاس استرلینگ در دقیقه 77 موفق به گلزنی شد و چلسی را دو بر یک پیش انداخت. توخل پس از این گل به شدت خوشحالی کرد و به نظر می رسید که خودش را پیروز این بازی می داند.

در دقیقه 96 این بازی هری کین موفق شد گل مساوی را بزند و سه امتیازی که توخل در آستانه به دست آوردن آن بود تبدیل به یک امتیاز شد و بدین ترتیب کونته دوباره یک خوشحالی جنجالی انجام داد و میان دو سرمربی درگیری رخ داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *