شرایط خاص رونالدو در این تابستان بیشترین اختیارات را به فرگوسن داد؟

اخبار لیگ جزیره : با روی آوردن مدیر عامل باشگاه ریچارد آرنولد به مربی افسانه‌ای اولدترافورد برای گرفتن مشاوره، می توان گفت سر الکس فرگوسن به هیئت مدیره منچستر یونایتد بازگشته است. برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

شرایط خاص رونالدو در این تابستان بیشترین اختیارات را به فرگوسن داد؟

آرنولد اتاق فکری با حضور فرگوسن، مدیر عامل سابق دیوید گیل، کاپیتان اسطوره‌ای تیم برایان رابسون و مدیر ورزشی جان مورتاگ ترتیب داده تا بتواند از تجربیات آنها در همه‌ی زمینه‌های باشگاه استفاده کند.

این اقدام باعث می شود فرگوسن که از حدود ده سال پیش که از سرمربی گری استعفا داد، بیشترین نفوذ را در اولدترافورد داشته باشد.

گفته می شود قرار ناهارِ روز سه شنبه در کارینگتون، که تصادفا با بازگشت کریستیانو رونالدو به زمین تمرین برای مذاکره همزمان شد، اولین دیدار از سری جلسات ویژه این 5 نفر بوده است.

هرچند فرگوسن و گیل از زمان استعفای خود در سال ۲۰۱۳، جزو مدیران غیر اجرایی هیات رییسه باشگاه باقی مانده بودند اما با توجه به کناره گیری مدیر اجرایی سابق باشگاه، اد وودوارد، این اقدام حرکت نمادین بزرگی محسوب می شود.

نوامبر امسال اسپورتزمیل افشا کرد از آنجایی که فرگوسن در دوران مربی گری اوله گونر سولشر فقط در برخی موقعیت‌ های معدود به عنوان مشاور حضور داشته از فرصت نفوذ بیشتر در منچستر یونایتد استقبال خواهد کرد.

به نظر می رسد که ضعف مدیریتی و شرایط ویژه ای که در این سال های اخیر و به خصوص در این تابستان برای رونالدو پیش آمده، موجب شده تا چنین تصمیمی گرفته شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *