اولین سه امتیاز برای تیم گواردیولا با درخشش هالند

اخبار لیگ جزیره : در هفته اول از رقابت های لیگ برتر انگلیس، منچسترسیتی و وستهام در ورزشگاه لندن که ورزشگاه خانگی تیم وستهام است به مصاف هم رفتند و این بازی در نهایت با پیروزی دو بر صفر منچسترسیتی خاتمه یافت. برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

اولین سه امتیاز برای تیم گواردیولا با درخشش هالند

این بازی اولین بازی ارلینگ هالند در لیگ برتر انگلیس بود و این ستاره نروژی در این دیدار خوش درخشید و موفق شد دو گل برای سیتیزن ها به ثمر برساند تا در نهایت منچستر سیتی با نتیجه دو بر صفر وستهام را شکست دهد و اولین سه امتیاز خود را در فصل جدید لیگ برتر انگلیس به دست بیاورد.

تیم گواردیولا به عنوان مدافع عنوان قهرمانی لیگ برتر انگلیس پا به فصل 2022/23 گذاشته است و بدین ترتیب به دنبال این است تا در فصل جدید هم خوش بدرخشد و بتواند به عنوان قهرمانی برسد.

در این بازی گل اول منچسترسیتی را ارلینگ هالند از روی نقطه پنالتی در دقیقه 36 به ثمر رساند و گل دوم سیتیزن ها را هم هالند در دقیقه 65 به ثمر رساند که گل دوم او با پاس کوین دی بروینه به ثمر رسید و بدین ترتیب شاهد همکاری دی بروینه و هالند در منچسترسیتی بودیم؛ همان چیزی که هواداران منچسترسیتی انتظار دیدن آن را دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *