رونمایی رسمی از ستاره جدید آبی‌ ها قرارداد بلندمدت امضا شد!

اخبار لیگ جزیره : رحیم استرلینگ، ستاره انگلیسی و گلزن منچسترسیتی با قراردادی ۵ ساله به چلسی پیوست. برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

رونمایی رسمی از ستاره جدید آبی‌ ها قرارداد بلندمدت امضا شد!

دوران درخشان و موفق حضور رحیم استرلینگ در منچسترسیتی به پایان رسید و او بعد از لیورپول و سیتی، حالا قرار است به مدت پنج فصل لباس چلسی را به تن کند. رحیم استرلینگ در ترکیب سیتیزن‌ها تقریبا به تمامی عناوین ممکن دست یافت و حالا قصد دارد با قرار گرفتن در ترکیب ثابت چلسی، جایگاه خود در ترکیب تیم ملی انگلیس در جام جهانی را تثبیت کند.

رحیم استرلینگ بعد از نهایی شدن این انتقال گفت: «اول و مهم تر از همه چیز، خوشحالم که اینجا هستم. تردیدی وجود ندارد که من تاکنون دستاوردهای زیادی در دوران حرفه‌ای خود داشته‌ام، اما هنوز اهداف بیشتری پیش رویم وجود دارد و من واقعاً مشتاقانه منتظر رسیدن به این اهداف با پیراهن چلسی و تحت هدایت توماس توخل هستم. لندن خانه من است و همه چیز برای من از این شهر شروع شد، این شگفت انگیز است که من اکنون این فرصت را دارم که هر هفته در استمفوردبریج در مقابل دوستان و خانواده ام بازی کنم. من می‌خواهم از این فرصت استفاده کنم و از تاد بولی، بهداد اقبالی، گروه مالکیت باشگاه، توماس توخل و همه افرادی که در روند انتقال من به چلسی دخیل بودند، تشکر کنم.»

تاد بولی نیز بعد از نهایی شدن خرید جدید چلسی گفت: «رحیم استرلینگ یک برنده سریالی است و خرید او گام مهمی در تقویت تیم ما خواهد بود. ما از بازگشت رحیم به چلسی و لندن خوشحالیم و مشتاقانه منتظریم استعداد او در کلاس جهانی را در استمفوردبریج به نمایش گذاشته شود.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *