جلسه مهم مدیران باشگاه با ستاره مطرح انتقال خبرساز منتفی شد!

اخبار لیگ جزیره : بارسلونا می‌خواهد دی یونگ را بفروشد اما این بازیکن به هیچ وجه زیر بار این انتقال نمی‌رود. برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

جلسه مهم مدیران باشگاه با ستاره مطرح انتقال خبرساز منتفی شد!

فرنکی دی‌ یونگ به مدیران باشگاه بارسلونا خبر داده که به دنبال جدایی نیست و در این تیم به کارش ادامه خواهد داد. اریک تن هاخ، سرمربی منچستریونایتد، به دنبال تقویت خط میانی تیمش با فرانکی دی‌یونگ هافبک بارسلونا است و می‌خواهد بار دیگر با شاگرد سابقش در تیمی به غیر از آژاکس همکاری کند. دی‌یونگ اما تمایلی به پیوستن به منچستریونایتد ندارد و می‌خواهد در بارسلونا به کارش ادامه دهد و خودش را ثابت کند. او اخیراً این موضوع را به مدیران بارسا نیز اطلاع داد و از آن‌ها خواسته تا دیگر در مورد فروشش فکر نکنند.

براساس گزارش ادو پولو خبرنگار اسپانیایی و نزدیک به باشگاه بارسلونا، اخیراً ژاوی سرمربی بارسلونا و متئو آلِمانی مدیر ورزشی این باشگاه نشستی با فرنکی دیونگ داشته‌اند و به او در مورد مشکلات اقتصادی باشگاه و سودی که از خروج او به باشگاه می رسد توضیح داده‌اند.

ستاره هلندی اما توجهی به این حرفها نداشته و به ماندن در بارسا اصرار کرده و گفته او مسئول وضعیت بد اقتصادی باشگاه نیست. این موضوع را فابریزیو رومانو خبرنگار حوزه نقل و انتقالات اروپا نیز تایید کرده و می‌گوید که در وضعیت دی‌یونگ تغییری نیامده و با وجود این که دو باشگاه بارسلونا و منچستریونایتد هر روز به توافق نهایی نزدیک می‌شوند، بازیکن به ماند در نیوکمپ اصرار دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *