لوکاکو: اینتر مانند یک خانواده بزرگ است

اخبار لیگ جزیره : روملو لوکاکو، مهاجم بلژیکی، همچنان از بازگشت به اینتر و جدایی از چلسی بسیار خوشحال به نظر می‌رسد. برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

لوکاکو: اینتر مانند یک خانواده بزرگ است

لوکاکو چند روز قبل با امضای قراردادی قرضی از چلسی جدا شد تا بار دیگر پیراهن اینتر را به تن کند. این انتقال در حالی انجام شد که این بازیکن یک سال قبل و پس از فتح جام قهرمانی لیگ ایتالیا، با قراردادی هنگفت به ارزش ۱۱۵ میلیون یورو از اینتر جدا شده و راهی استمفوردبریج شده بود. با این حال، او نتوانست درخششی را که در سن سیرو داشت در این تیم لیگ برتری هم تکرار کند و حواشی و جنجال‌های بسیاری که گریبانگیر او شد باعث شد که مدیران و کادر فنی چلسی هم به جدایی او رضایت دهند. 

حالا به نظر می‌رسد که لوکاکو همچنان از دوران حضورش در چلسی دل خوشی ندارد. او در گفتگو با سایت رسمی اینتر اظهار داشت: «رختکن ما مثل یک خانواده بزرگ است. ما زمان زیادی را بیرون از زمین کنار هم سپری می‌کنیم. در زمین هم کنار هستیم و هیچکس از دیگری بدگویی نمی‌کند. ما همیشه مثبت هستیم.»

این بازیکن بلژیکی با اشاره به همدلی بازیکنان اینتر اضافه کرد: «هروقت بازی بزرگی در پیش باشد و بازیکنی در آن نقش مهمی را ایفا کند، سایر بازیکنان پیام‌هایی در اینستاگرام و سایر شبکه‌های اجتماعی برای او ارسال می‌کنند. اینتر واقعا یک خانواده بزرگ است.»

لوکاکو با قراردادی قرضی به مدت یک فصل و به ارزش ۱۰ میلیون یورو به اینتر برگشته و با این که بند خریدی در این قرارداد وجود دارد اما بعید به نظر می‌رسد که او به استمفوردبریج برگردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *