پریشیچ؛ امروز در تست‌های پزشکی تاتنهام

اخبار لیگ جزیره -بال کروات اینتر در آستانه پیوستن به تیم تحت‌هدایت آنتونیو کونته در لیگ برتر انگلیس است.برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

پریشیچ؛ امروز در تست‌های پزشکی تاتنهام

به گزارش اخبار لیگ جزیره، ایوان پریشیچ که جدایی‌اش از اینتر قطعی به نظر می‌رسد، در آستانه پیوستن به تیم تحت‌هدایت آنتونیو کونته است. فابریتزیو رومانو خبرنکار سرشناسی ایتالیایی و کارشناس نقل‌وانتقالات فوتبال اروپا خبر داد؛ پریشیچ امروز (دوشنبه) راهی لندن خواهد شد تا در تست‌های پزشکی تاتنهام شرکت کند.

بر اساس ادعای رومانو؛ این بال کروات تا ساعاتی دیگر در انگلیس خواهد بود تا پس از امضای قراردادی رسمی با تاتنهام، بار دیگر زیرنظر کونته بازی کند. پریشیچ که سابقه بازی زیر نظر این مربی ایتالیایی در اینتر را دارد، قراردادی دو ساله با تاتنهام امضا خواهد کرد.

مدیران باشگاه اینتر هفته گذشته با مدیر برنامه‌های پریشیچ ملاقاتی داشته‌اند و پیشنهاد جدیدی با دستمزد 5 میلیون یورو در سال را به این بازیکن ارائه داده‌اند که با پاداش‌های در نظر گرفته شده می‌تواند به رقم 6 میلیون یورو در سال برسد.

پیش از این اینتر  پیشنهاد تمدید با دستمزد 4.5 میلیون یورو در سال را به این بال کروات ارائه داده بود، این در حالی است که یوونتوس و چند باشگاه لیگ برتری از جمله چلسی و نیوکاسل نیز وضعیت این بال کروات را زیر نظر دارند.

پریشیچ 33 ساله تاکنون در 254 بازی برای نراتزوری به میدان رفته و آمار 55 گل‌زده و 49 پاس‌گل را از خود برجای گذاشته است. قرارداد فعلی او با اینتر تا پایان ماه ژوئن 2022 اعتبار دارد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *