تغییر مقصد پریشیچ به سوی لندن/ ستاره کروات در مسیر تجدید دیدار با کونته

اخبار لیگ جزیره -ستاره کروات تیم فوتبال اینتر که تا الان تمایلی به تمدید قراردادش با این تیم نشان نداده، ممکن است سر از انگلیس درآورد.برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

تغییر مقصد پریشیچ به سوی لندن/ ستاره کروات در مسیر تجدید دیدار با کونته

به گزارش اخبار لیگ جزیره، در حالی که تا چند روز پیش شایعه پیوستن ایوان پریشیچ به یوونتوس به عنوان بازیکن آزاد شنیده می‌شد، اکنون گفته می‌شود که او در مسیر پیوستن به تاتنهام آنتونیو کونته قرار دارد.

پریشیچ تا پایان فصل جاری با اینتر قرارداد دارد و آخرین گزارش‌ها حاکی از آن است که باشگاه هر کاری که از دستش ساخته بوده برای جلب نظر وی به منظور تمدید قرارداد انجام داده اما بازیکن ترجیح می‌دهد به تیمی دیگر برود و مقصد مورد نظرش هم تاتنهام است.

هافبک کروات، یکی از بهترین بازیکنان فصل جاری اینتر بود و به این تیم برای کسب قهرمانی جام حذفی و سوپرجام ایتالیا کمک کرد. چیزی که باعث شده او از فکر تمدید قرارداد خارج شود، تعلل باشگاه برای ارائه پیشنهاد جدید به خصوص بعد از اضافه شدن روبین گوسنز از آتالانتا بوده است.

طبق گزارش شبکه‌های اسکای اسپورت ایتالیا و اسپورت ایتالیا؛ اینتر سقف تلاش خود را برای نگه داشتن پریشیچ در جوزپه‌ مه‌آتزا انجام داده و به او پیشنهاد حقوق 5 میلیون یورو در سال به علاوه پاداش‌ را داده است.

در همین حال نشریه ایندپندنت انگلیس نوشته است که تاتنهام اکنون به پیشتاز کورس جذب پریشیچ 33 ساله تبدیل شده است. آنتونیو کونته سرمربی تاتنهام، در اینتر دو فصل با پریشیچ کار کرده و ظاهراً او از مدیر ورزشی باشگاه فابیو پاراتیچی خواسته که بازیکن سابقش را به شمال لندن ببرد، بازیکنی که در فصل گذشته در 49 بازی رسمی‌اش برای اینتر در تمامی رقابت‌ها 10 گل زد و 9 پاس گل داد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *