پریشیچ پس از پیوستن به تاتنهام: به دنبال ارائه بهترین عملکردم هستم/ با کونته در انگلیس کارهای خوبی انجام خواهیم داد

اخبار لیگ جزیره -خرید جدید تاتنهام می‌گوید که بی‌صبرانه منتظر شروع ماجراجویی جدیدیش در لیگ برتر انگلیس با آنتونیو کونته است.برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

پریشیچ پس از پیوستن به تاتنهام: به دنبال ارائه بهترین عملکردم هستم/ با کونته در انگلیس کارهای خوبی انجام خواهیم داد

به گزارش اخبار لیگ جزیره، ایوان پریشیچ که سرانجام به حضور هفت ساله‌اش در اینتر پایان داد و با قراردادی دو ساله به تاتنهام پیوست تا به رؤیایش برای بازی در لیگ برتر انگلیس جامه عمل بپوشاند، پس از عقد قرارداد با این باشگاه انگلیسی گفت: از اولین باری که با سرمربی و مدیر ورزشی تیم در تماس بودم، به آنها گفتم که واقعاً می‌خواهم به اینجا بیایم.

از سال 2009، زمانی که فوتبال حرفه‌ای را در بلژیک شروع کردم، چند بار به لیگ برتر نزدیک شدم و سرانجام این لحظه فرا رسید. بی‌صبرانه منتظر شروع کارم در تاتنهام هستم.

وی افزود: پیش از هر چیز سختکوشی‌ام را برای تاتنهام به ارمغان خواهم آورد. دوست دارم خیلی کار کنم، دوست دارم برای تیم کار کنم چون فقط این‌طور می‌توان به چیز مهمی دست یافت. می‌توانم در چندین پست در سیستمی که تاتنهام بازی می‌کند، بازی کنم. همچنین تجربیات زیادم را به تیم منتقل خواهم کرد.

من برای باشگاه‌های بزرگ زیادی بازی کرده‌ام و همانطور که گفتم بی‌صبرانه منتظر شروع تمریناتم در تاتنهانم و انجام بازی برای این تیم و البته ارائه بهترین عملکردم برای اسپرز هستم.

بال کروات تاتنهام همچنین درباره همکاری مجددش با آنتونیو کونته اظهار داشت: این باعث افتخار است که دوباره با چنین مربی‌ای کار کنم. ما در اینتر خوب عمل کردیم. پس از 10 یا 11 سال قهرمان لیگ شدیم، سالی که عالی بود.

واقعاً خوشحالم که دوباره کونته را می‌بینم. فکر می‌کنم که ما در انگلیس کارهای خوبی انجام خواهیم داد.

کونته با فوتبال زندگی می‌کند، هر دقیقه، هر ساعت، هر روز و حتی زمانی که می‌خوابد به فوتبال فکر می‌کند! او خیلی پرشور است و می‌خواهد برنده باشد. من شخصیت کونته را دوست دارم و می‌دانم که در اینجا کار بزرگی انجام خواهیم داد.

پریشیچ 33 ساله در هفت سال عضویتش در اینتر (یک فصلش قرضی برای بایرن مونیخ بازی کرد) در 254 بازی برای نراتزوری به میدان رفت و آمار 55 گل‌زده و 49 پاس‌گل را از خود برجای گذاشت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *