منچستریونایتد رقیب پیدا کرد؛ پاری سن ژرمن علاقه‌مند به جذب ماتیاس دلیخت

اخبار لیگ جزیره : در حالی که دو سال پیش، هنگام پیوستن ماتیاس دلیخت به بایرن مونیخ امیدواری‌های زیادی به او وجود داشت؛ اما اکنون نام او به‌خاطر برنامۀ مکس ابرل برای اصلاح ساختار حقوقی این باشگاه در فهرست فروش باواریایی‌ها قرار گرفته است. برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

اخبار لیگ جزیره منچستریونایتد رقیب پیدا کرد پاری سن ژرمن علاقه‌مند به جذب ماتیاس دلیخت

مطابق گزارش‌ها، منچستریونایتد جدی‌ترین مشتری این مدافع هلندی به حساب می‌آید؛ اما اکنون به نظر می‌رسد یک رقیب جدید در این راه پیدا کرده‌اند و آن هم پاری سن ژرمن است.

بیش‌تر بخوانید: بایرن مونیخ قیمت ماتیاس دلیخت را تعیین کرد
پاریسی‌ها یکی از باشگاه‌های علاقه‌مند به جذب لنی یورو مدافع لیل بودند؛ اما از آنجایی که رئال مادرید و در قدم بعدی لیورپول شانس بیش‌تری برای جذب این بازیکن دارند، شاید اهداف نقل‌وانتقالاتی این باشگاه نیز تغییر کرده باشد.

به گزارش کریستین فالک و توبی آلتشفل از بیلد؛ اکنون علاوه بر منچستریونایتد، پاری سن ژرمن نیز با بایرن مونیخ تماس گرفته تا آن‌ها را از علاقه خود به این مدافع هلندی باخبر کند. قرارداد دلیخت با بایرن مونیخ تا سال 2027 اعتبار دارد و هنوز سه فصل دیگر از آن باقی‌مانده است.

گفتنی است طی هفته‌ها و ماه‌های اخیر شایعات زیادی درباره احتمال فروش میلان اشکرینیار توسط پاریسی‌ها و اینکه لوئیز انریکه اعتقادی به این مدافع اسلوونیایی ندارد، منتشر شده است. هر چند که اشکرینیار به طور علنی اعلام کرده قصد ترک پاری سن ژرمن را ندارد. همچنین اخباری درباره حضور پرسنل کیمپمبه در فهرست فروش پاریسی‌ها وجود دارد. حال باید آیا دلیخت تبدیل به یک هدف جدی برای پاریسی‌ها شده است یا خیر.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *