آماری که می‌گوید منچستریونایتد این فصل قهرمان لیگ برتر انگلیس می‌شود!

اخبار لیگ جزیره : منچستر یونایتد روز های خوبی را سپری نمی کند چرا که شیاطین سرخ امروز در خانه حریف در هفته دوم این فصل از رقابت های لیگ برتر انگلیس با نتیجه 4 بر 0 مقابل برنتفورد تحقیر شدند. برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

آماری که می‌گوید منچستریونایتد این فصل قهرمان لیگ برتر انگلیس می‌شود!

منچستر یونایتد با هدایت اریک تن هاگ در هفته اول لیگ برتر انگلیس هم با نتیجه 2 بر 1 مقابل برایتون باخته بود و بدین ترتیب به نظر می رسد که اوضاع بسیار آشفته است. شیاطین سرخ اکنون هر دو بازی اول خود در لیگ برتر انگلیس را باخته اند.

آخرین باری که منچستر یونایتد هر دو بازی ابتدایی لیگ برتر انگلیس را باخته بود، به فصل 1992/93 بر می گردد که شیاطین سرخ در آن زمان با هدایت سر الکس فرگوسن بازی اول را مقابل شفیلد یونایتد با نتیجه 2 بر 1 باختند و بازی دوم را هم مقابل اورتون با نتیجه 3 بر 0 باختند. منچستر حتی بازی سوم خود را هم در آن فصل مساوی کرد اما پس از آن روند خوب تیم فرگوسن آغاز شد و آن ها تا قهرمانی پیش رفتند.

البته این یک رکورد منفی برای تن هاگ است که پس از 30 سال اکنون منچستر هر دو بازی ابتدایی خود را باخته است اما یک نکته امیدوار کننده هم در آن وجود دارد.

تفاوت آن جا است که لیگ برتر انگلیس در حال حاضر بسیار سخت تر از 30 سال پیش است و تیم های بزرگ زیادی در این تورنمنت حضور دارند و تک امتیاز ها تکلیف قهرمان را مشخص می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *