بدون گلزنی هالند شاگردان پپ حریف خود را له کردند

اخبار لیگ جزیره : منچسترسیتی در هفته دوم از رقابت های لیگ برتر انگلیس به مصاف بورنموث رفت و در نهایت موفق شد با نتیجه 4 بر 0 این تیم را شکست دهد و حریف خود را به نوعی تحقیر کند. برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

بدون گلزنی هالند شاگردان پپ حریف خود را له کردند

منچستر سیتی که به عنوان مدافع عنوان قهرمانی پا به این فصل از رقابت ها گذاشته است، نشان داده که در این فصل هم همان تیم ترسناک فصل قبل و به طور کلی فصل های اخیر است و به تیم های انگلیسی رحم نمی کند. سیتیزن ها در ورزشگاه خانگی خود یعنی اتحاد با 4 گل حریف خود را که بورنموث بود له کردند.

در این بازی ارلینگ هالند، مهاجم جدید منچسترسیتی که در بازی قبل دو گل به ثمر رسانده بود، گلزنی نکرد اما او یک پاس گل به ایلکای گوندوگان داد که در واقع گل اول منچسترسیتی بود و بدین ترتیب تاثیر گذار بود. گل های دیگر سیتیزن ها را دی بروینه، فیل فودن و جفرسون لرما (گل به خودی) به ثمر رساندند.

پپ گواردیولا و تیمش بدون شک باز هم مدعی اصلی قهرمانی در این فصل از رقابت های لیگ برتر انگلیس هستند، هر چند همه می دانیم که هدف اصلی پپ در منچسترسیتی فتح لیگ قهرمانان اروپا است، حتی اگر خودش آن را انکار کند!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *