چرا مهاجم بارسلونا دوست ندارد به لیگ برتر انگلیس برگردد؟

اخبار لیگ جزیره : پیر امریک اوبامیانگ ماندن در بارسلونا را به رفتن به چلسی ترجیح می دهد. برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

چرا مهاجم بارسلونا دوست ندارد به لیگ برتر انگلیس برگردد؟

پیر امریک اوبامیانگ سعی دارد علی رغم تلاش ها برای انتقال به چلسی، تابستان جاری در بارسلونا بماند. این بازیکن ملی پوش گابنی، بعد از جدایی از آرسنال طی یک انتقال آزاد در ژانویه به بارسلونا پیوست.

هرچند بارسلونا در هفته‌های آینده به مرخص کردن اعضای مشخصی از تیم ادامه خواهد داد. فرنکی دی یونگ بیشتر از همه بازیکنان حرف و حدیث اطرافش بوده به طوری که مدام حرف از رفتن او از نیوکمپ به میان می آید هر چند این بازیکن هلندی به ماندن در باشگاه مصمم است.

بنا بر شایعات، اوبامیانگ نیز بخاطر رابطه خوب با توماس توخل که طی حضور آن ها در بورسیا دورتمند ایجاد شده بود، تحت نظر چلسی است.

به گزارش روزنامه مترو، اولویت اوبامیانگ ماندن در بارسلونا است به خصوص بخاطر ۱۳ گلی که در نیمه دوم فصل ۲۰۲1/۲۰۲۲ به ثمر رسانده بود. در واقع او فکر می کند که در بارسلونا عملکرد خوبی داشته و می تواند در جمع آبی و اناری ها و در فوتبال اسپانیا بدرخشد و دیگر نمی خواهد به لیگ برتر انگلیس برگردد.

اگر اوبامیانگ در باشگاه بماند، بارسلونا بار دیگر اقدام به خارج کردن دی یونگ خواهد کرد با توجه به اینکه ممفیس دپای نیز در شرف جدایی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *