در کنار رئال مادرید و پاری سن ژرمن؛ لیورپول جدیدترین مشتری لنی یورو

اخبار لیگ جزیره : لیورپول هم به جمع مشتریان جذب مدافع موفق و جوان باشگاه لیل فرانسه اضافه شد. برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

اخبار لیگ جزیره در کنار رئال مادرید و پاری سن ژرمن لیورپول جدیدترین مشتری لنی یورو

مطابق خبر نشریه دیلی میل در ساعات گذشته باشگاه لیورپول به طور جدی وارد رقابت برای جذب لنی یورو مدافع ۱۸ ساله لیل شده است. پیش از این رئال مادرید و منچستریونایتد و پاری سن ژرمن هم به جذب این بازیکن علاقه‌مند بودند.

پیش از این اعلام شده بود پاری سن ژرمن برای پروسه جذب لنی یورو شتاب گرفته و نسبت به شانس خود برای جذب او مطمئن است. رئال مادرید هم از ماه ها پیش هنوز در رقابت است، اما آنها نمی خواهند بیش از حد برای این بازیکن کم سن و سال هزینه کنند اما به حرکت خود برای رصد این ستاره جوان ادامه می دهند و از این واقعیت استفاده می کنند که خود این بازیکن بازیکن دوست دارد برای رئال مادرید بازی کند و بنابراین باید صبر کند.

مدیران رئال مادرید حاضر هستند کمتر از ۴۰ میلیون یورو برای لنی یورو پرداخت کنند. آنها اعتقاد دارند برای بازیکنی که قراردادش در فصل بعد به اتمام می‌رسد ولخرجی نخواهند کرد. لیورپول نیز همچنان به جذب لنی یورو مدافع لیل علاقه مند است و احتمالا برای جذب این بازیکن با تیم فرانسوی مذاکره خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *