سه مهاجم موفق هدف اصلی تقویت خط حمله آرسنال در فصل آینده

اخبار لیگ جزیره : سه مهاجم گزینه های اصلی تقویت خط حمله آرسنال برای فصل آینده هستند. برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

اخبار لیگ جزیره سه مهاجم موفق هدف اصلی تقویت خط حمله آرسنال در فصل آینده

مطابق خبر نشریه دیلی میل و فابریزیو رومانو آرسنال به دنبال جذب یک مهاجم نوک کلاسیک است و در این مورد سه گزینه وجود دارد:

۱) بنجامین سشکو مهاجم اسلونیایی باشگاه لایپزیگ آلمان که یکی هدف قابل دسترس برای تیم انگلیسی خواهد بود. این بازیکن در فصل جاری بوندسلیگا جزو بهترین های فوتبال آلمان بوده و مورد توجه چند تیم دیگر مطرح هم قرار دارد و تیم میلان یکی از باشگاه هایی است که مذاکرات خود را با همتای آلمانی از مدت ها پیش آغاز کرده است.

۲) ویکتور گیوکرش مهاجم سوئدی باشگاه اسپورتینگ لیسبون که در این فصل بهترین گلزن فوتبال پرتغال بوده و سابقه بازی در کشور انگلیس را هم در کارنامه دارد اما انتقال او قطعا پر هزینه خواهد بود و چند تیم دیگر نیز مذاکرات خود را با تیم پرتغالی برای جذب این ستاره پیگیری می کنند.

۳) الکساندر ایساک مهاجم سوئدی باشگاه نیوکاسل دیگر گزینه توپچی ها به شمار می رود اما جدایی او از نیوکاسل بسیار دشوار است زیرا تیم انگلیسی برای جدایی ستاره خود رقم بسیار بالایی را طلب خواهد کرد و به راحتی حاضر به از دست دادن ستاره و بهترین گلزن فصل جاری خود نخواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *