واکنش مالک منچستر یونایتد به سوال خبرنگار درباره آینده تن هاگ

اخبار لیگ جزیره : سر جیم راتکلیف، پس از پیروزی منچستریونایتد مقابل منچستر سیتی در بازی روز شنبه در فینال جام حذفی، باشگاه خود را مورد تمجید قرار داد اما از پاسخ دادن به سوال خبرنگاران درباره آینده اریک تن هاگ در این تیم امتناع کرد. برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

اخبار لیگ جزیره واکنش مالک منچستر یونایتد به سوال خبرنگار درباره آینده تن هاگ

گل های الخاندرو گارناچو کوبی ماینو، به شیاطین سرخ کمک کرد تا با پیروزی 1-2، فصل ناامید کننده خود را که با گمانه زنی های بسیاری درباره آینده تن هاخ همراه بوده است را با کسب یک جام به پایان برسانند.

گزارش‌های پیش از بازی حاکی از این بودند که جدا از هر نتیجه ای که در فینال رقم بخورد، اریک تن هاگ از مقام خود به عنوان سرمربی این تیم عزل خواهد شد.

راتکلیف، مالک ثروتمند بریتانیایی منچستر یونایتد، پس از بازی درباره این بازی گفت:” بردن جام حذفی در ومبلی احساس شکوهمندی است. قطعا منچستریونایتد برنده بازی امروز پیش بینی نمی‌شد اما آن‌ها با تعهد و مهارت کامل بازی کردند و بر یکی از بزرگترین تیم‌های فوتبال غلبه کردند. ما همگی بسیار به بازیکنان و کارکنانمان که برای حمایت از تیم بدون خستگی تلاش می‌کنند، افتخار می‌کنیم.”

هرچند وقتی از او درباره اینکه آیا تن هاگ فصل آینده نیز در اولدترافورد خواهد ماند یا خیر، سوال پرسیده شد، پشتش را به خبرنگار کرد و به مسیرش ادامه داد. باید دید که مالک جدید یونایتد برای تقویت تیمش در اولین پنجره نقل و انتقالاتی‌اش چه برنامه هایی دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *