آینده کانر گلگر؛ احتمال چرخش ۱۸۰ درجه‌ای چلسی و بازگشت به مذاکرات برای تمدید قرارداد

اخبار لیگ جزیره : چلسی در حال بررسی تغییر موضع خود درباره فروش کانر گلگر است و ممکن است تلاش جدی‌ای برای توافق بر سر قرارداد جدید با این هافبک انجام دهد. برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

اخبار لیگ جزیره آینده کانر گلگر احتمال چرخش ۱۸۰ درجه‌ای چلسی و بازگشت به مذاکرات برای تمدید قرارداد

به گزارش گاردین، گلگر که قراردادش در پایان فصل آینده به پایان می‌رسد، همچنان یکی از نامزدهای خروج از استمفوردبریج در تابستان امسال است و مورد علاقه استون ویلا و تاتنهام قرار دارد.

در حالی که نشانه‌های زیادی وجود دارد که چلسی به طور فعال به دنبال فروش گلگر است که حداقل ۵۰ میلیون پوند ارزش دارد، احتمال تغییر در وضعیت این بازیکن تقویت شده است. امکان تغییر موضع با پیش‌بینی‌های غیرمنتظره‌ای که از داخل باشگاه چلسی می‌شود، قوت گرفته و این باشگاه در حال بررسی جدی برای تقویت خط حمله خود با امضای قرارداد با جان دوران از ویلا است، و این احتمال را تقویت کرده است که گلگر در این پنجره نقل و انتقالات فروخته نشود.

خطر برای چلسی در این است که نگه‌داشتن این بازیکن ۲۴ ساله، احتمال خروج او به صورت رایگان در سال آینده را باز می‌گذارد. اما ترجیح گلگر این است که در باشگاه دوران کودکی‌اش بماند و به نظر می‌رسد که چلسی در صورت از سرگیری مذاکرات بر سر تمدید قرارداد، از تداوم همکاری با او استقبال می‌کند.

وضعیت همچنان غیرقابل پیش‌بینی است، به ویژه به دلیل مذاکرات غیررسمی بین چلسی و ویلا در مورد یک معامله مبادله‌ای که شامل گلگر و دوران، که ۴۰ میلیون پوند ارزش دارد، می‌شود. هر گونه مذاکره جدی احتمالا باید تا بعد از یورو 2024 صبر کند. به نظر می‌رسد گلگر آماده است که برای یک سال دیگر صبر کند و تحت فشار برای انتقالی که استانداردهایش را برآورده نمی‌کند، قرار نگیرد. او به ایده مبادله با دوران علاقه‌ای ندارد.

گلگر بخشی از تیم انگلیس در یورو است و در میان هواداران چلسی محبوبیت بسیاری دارد. او اغلب فصل گذشته بازوبند کاپیتانی را به بازو داشت و توسط مائوریتسیو پوچتینو، که در پایان فصل گذشته از سمت خود به عنوان سرمربی چلسی کنار رفت، مهره‌ای ارزشمند تلقی می‌شد. حالا انزو مارسکا جایگزین پوچتینو شده است و گفته شده که تمرکز این مربی ایتالیایی بر حفظ توپ، ممکن است با سبک بازی گلگر سازگار نباشد.

ادعاهایی مطرح شده است که نگرانی‌های پیرامون مقررات سودآوری و پایداری لیگ برتر، یکی دیگر از ملاحظات چلسی خواهد بود. هر پولی که از فروش گلگر دریافت شود، به عنوان سود خالص در حساب‌ها ثبت می‌شود، زیرا او بازیکن پرورش یافته در آکادمی باشگاه است. البته چلسی انکار کرده که تحت فشار برای فروش بازیکن، قبل از ضرب‌الاجل ۳۰ ژوئن قرار دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *