اولتیماتوم رونالدو به باشگاه منچستریونایتد؛ قیمت من را تعیین کنید! شرایط کریستیانو هر روز پیچیده‌تر می‌شود

اخبار لیگ جزیره : در حالی که کریستیانو رونالدو و مدیربرنامه‌هایش ژرژ مندس از باشگاه منچستریونایتد درخواست کرده‌اند مبلغ انتقال او را تعیین کنند، باشگاه از انجام این کار خودداری کرده است. برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

اولتیماتوم رونالدو به باشگاه منچستریونایتد؛ قیمت من را تعیین کنید! شرایط کریستیانو هر روز پیچیده‌تر می‌شود

کریستیانو رونالدو
کریستیانو رونالدو به باشگاه منچستریونایتد اعلام کرده که پیشنهادی از یکی از باشگاه‌های رقیب دارد و باید شیاطین‌سرخ مبلغ انتقالش را تعیین کنند.

نشریه «سان» خبر داد، فوق‌ستاره ۳۷ ساله پرتغالی از باشگاه منچستریونایتد درخواست کرده برای برداشتن قدم بعدی این انتقال روی خودش قیمت بگذارند. در روزهای گذشته رونالدو و مدیربرنامه‌هایش ژرژ مندس مذاکراتی را با مدیران باشگاه منچستریونایتد انجام داده‌اند تا تکلیفش مشخص شود.

مندس به سران باشگاه گفته که پیشنهادی برای رونالدو رسیده و باید برای انجام آن مبلغ تعیین شود. با این حال باشگاه منچستریونایتد از انجام این کار خودداری کرده و گفته که رونالدو را حاضر نیست رها کند. این باشگاه به بهانه وفاداری به رونالدو و مدیربرنامه‌هایش اعلام کرده که فقط با انتقال آزاد می‌تواند جدا شود.

یک سال از قرارداد فعلی کریستیانو رونالدو با باشگاه منچستریونایتد باقی مانده و او به دلیل این که تیمش در لیگ قهرمانان اروپا حضور ندارد، تصمیم به جدایی گرفته است.

شماره ۷ شیاطین‌سرخ تور پیش‌فصل منچستریونایتد در تایلند و استرالیا را هم به بهانه مسائل خانوادگی از دست داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *