آخرین جزئیات از جلسه مهم رونالدو با مدیران منچستریونایتد ژنتیک اسلحه را پر می‌کند، سبک زندگی ماشه را می‌کشد!

اخبار لیگ جزیره : سادیو مانه ستاره پیشین لیورپول و فعلی بایرن‌مونیخ از صحبت در مورد رقابت او با محمد صلاح خوشحال نیست. برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

آخرین جزئیات از جلسه مهم رونالدو با مدیران منچستریونایتد ژنتیک اسلحه را پر می‌کند، سبک زندگی ماشه را می‌کشد!

منچستریونایتد از موضع خود مبنی بر اینکه کریستیانو رونالدو برای فروش نیست، کنار نخواهد کشید، اما این فوق‌ستاره پرتغالی هم بر جدایی‌اش اصرار دارد.

آخرین جزئیات از جلسه مهم رونالدو با مدیران منچستریونایتد/ ژنتیک اسلحه را پر می‌کند، سبک زندگی ماشه را می‌کشد!
به گزارش نشریه «سان»، فوق‌ستاره پرتغالی مصمم است که اولدترافورد را ترک کند. اما متوجه شده که کارفرمایانش راضی به فروش او نخواهند شد.

رونالدو سه هفته اول تمرینات پیش فصل را به دلیل مشکل خانوادگی مرخصی دریافت کرد و صبح روز سه‌شنبه به مقر آموزشی باشگاه بازگشت. او در کنار تن‌هاخ و سایر اعضا نشست تا نگاهی به تور ۱۷ روزه به تایلند و استرالیا داشته باشند. رونالدو در این تور غایب بود اما می‌خواهد که با وجود تمایلش به ترک باشگاه، مانند همیشه حرفه‌ای رفتار کند.

مربی سابق او سرالکس فرگوسن نیز دیروز به همراه دیوید گیل، مدیر اجرایی سابق و ریچارد آرنولد، رئیس فعلی اولدترافورد، در محل تمرین حضور داشتند. یونایتد مدعی شد که وجود این افراد برای شرکت در یک جلسه ناهار بود که مدتی پیش برنامه‌ریزی شده بود و زمان آن هیچ ربطی به زمان حضور رونالدو نداشت. با این حال، اعتقاد بر این است که این فوق‌ستاره با فرگی، و همچنین برایان رابسون، کاپیتان سابق یونایتد و انگلیس، در غذاخوری کارینگتون گفت‌وگو کرده است.

مندس امیدوار بود که با آرنولد دیداری داشته باشد تا بر تمایل رونالدو به جدایی تاکید کند، اما منابع یونایتد شب گذشته اعلام کردند که تغییری در دیدگاه باشگاه ایجاد نشده است. علی‌رغم علاقه‌مندی اتلتیکو مادرید، تاکنون هیچ پیشنهاد قطعی از سوی یک باشگاه حاضر در لیگ قهرمانان اروپا برای CR7 ارائه نشده است.

یونایتد قرار است روز چهارشنبه یک بازی پشت درهای بسته مقابل رکسام برگزار کند، اما رونالدو با وجود اینکه در هفته‌های اخیر در پرتغال حسابی تمرین کرده و از لحاظ فیزیکی آماده است، بعید به نظر می‌رسد که به میدان برود.

تیم جدید تن‌هاخ در آخر هفته دو بازی دوستانه برگزار خواهد کرد، اما سرمربی یونایتد معتقد است که با وجود اینکه رونالدو به تنهایی تمرین کرده اما غیبت طولانی مدت او از تمرینات تیمی باعث شده که حضورش در تیم کمی زود باشد و نیاز به زمان بیشتری دارد تا بتواند در ترکیب حاضر شود.

رونالدو اما در هر فرصتی که پیش بیاید عکس بدن آماده خود را به نمایش می‌گذارد تا نشان بدهد که همه جوره آماده است. او عکسی از خودش در سونا را منتشر کرد و این پیام را زیر عکس نوشت: «ژنتیک اسلحه را پر می‌کند، سبک زندگی ماشه را می‌کشد.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *