مهمانان ایرانی و ویژه دعوای لندنی‌ ها چرا مدیر ایرانی در استمفوردبریج حضور داشت؟

اخبار لیگ جزیره : آماندا استیولی و مهرداد قدوسی مدیران باشگاه نیوکاسل روز یک‌شنبه با حضور در استمفوردبریج با مدیران باشگاه چلسی و به‌خصوص بهداد اقبالی ملاقات و مذاکره کردند. برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

مهمانان ایرانی و ویژه دعوای لندنی‌ ها چرا مدیر ایرانی در استمفوردبریج حضور داشت؟

یک‌شنبه عصر وقتی که نبرد حساس چلسی و تاتنهام در لیگ برتر انگلیس در ورزشگاه استمفوردبریج در حال برگزاری بود، مدیرانی در جایگاه ویژه نظاره‌گر این بازی بودند و در همین حال با یکدیگر مذاکره هم می‌کردند.

آماندا استیولی دست راست صندوق سرمایه‌گذاری عمومی عربستان و مدیر شرکت کیپیتال پارتنرز به همراه همسر ایرانی‌اش مهرداد قدوسی که او هم از مدیران این شرکت است در استمفوردبریج حاضر شدند تا مذاکراتی را با مدیران باشگاه چلسی انجام بدهند. نکته جالب این که یکی از مالکان چلسی که در کنار تاد بولی در کنسرسیومی که آبی‌های لندن را اداره می‌کنند حضور دارد هم بهداد اقبالی یک ایرانی است. اقبالی در لس‌آنجلس آمریکا بزرگ شده و این روزها بیشتر برای اداره باشگاه چلسی در لندن حضور دارد.

درباره این ملاقات رسانه‌های انگلیسی اخبار ضد و نقیضی منتشر کرده‌اند. گفته می‌شود حضور استیولی و قدوسی به این دلیل بوده که تاد بولی و شرکایش نماینده‌های ۱۹ باشگاه دیگر لیگ برتری را به یک شام غیررسمی و ارتباط دوستانه دعوت کرده‌اند.

اما برخی رسانه‌ها بر این باورند که استیولی برای انتقال برخی بازیکنان تیم چلسی مثل کانر گالاگر، کالوم هادسون اودی و آرماندو بورخا به سنت‌جیمزپارک راهی لندن شده بودند. باشگاه نیوکاسل در تلاش است تا برخی ستاره‌های نیمکت‌نشین چلسی را به خدمت بگیرد و استیولی هم مأمور مذاکره برای انتقال این بازیکنان شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *