صحنه‌ها و درگیری‌ های عجیب و باورنکردنی در لیگ برتر واکنش متفاوت دو مربی بعد از بازی تصاویر درگیری پایان بازی را ببینید

اخبار لیگ جزیره : توماس توخل و آنتونیو کونته پس از دو درگیری فیزیکی در جریان تساوی تاتنهام مقابل چلسی در استمفوردبریج از بازی اخراج شدند. برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

صحنه‌ها و درگیری‌ های عجیب و باورنکردنی در لیگ برتر واکنش متفاوت دو مربی بعد از بازی تصاویر درگیری پایان بازی را ببینیدتوماس توخل و آنتونیو کونته بعد از گل پیرامیل هویبیرگ حرفهایی رد و بدل کردند و در پایان بازی بعد از اینکه توخل دست کونته را رها نکرد، هر دو اخراج شدند. این اتفاق پس از گل تساوی هری کین در آخرین دقیقه بازی و نجات تاتنهام از شکست رخ داد.

هنگامی که بازی با تصمیمات بحث‌برانگیز متوالی داور متشنج شد، عصبانیت‌ها شعله‌ور شد. رودریگو بنتانکور و کریستین رومرو هر دو دچار درگیری‌هایی شدند که مسلماً باید به ضربات ایستگاهی برای چلسی ختم می‌شد، اما داور نظر دیگری داشت و در عوض چلسی مدت کوتاهی پس از آن گل خورد.

چلسی دو بار در این بازی پیش افتاد، اولین بار با ضربه شگفت‌انگیز کالیدو کولیبالی و دومی با تلاش قدرتمند ریس جیمز. با این حال اسپرز روحیه جنگندگی خود را نشان داد و اجازه نداد چلسی برنده بازی شود. اما اولین درگیری بین دو مربی به خاطر گل پیرامیل هویبیرگ اتفاق افتاد که توخل معتقد بود که بر روی کای هاورتس خطا شده اما داور بازی آقای تیلور از این خطا چشم‌پوشی کرد. دو مربی و یک نفر از اعضای کادر فنی هر دو تیم به خاطر این درگیری کارت زرد دریافت کردند. رومرو موهای بازیکن جدید چلسی، مارک کوکورلا، را قبل از گل لحظه آخری کشید و او را به زمین انداخت اما دوباره تیلور تصمیم گرفت هیچ اقدامی علیه بازیکن اسپرز انجام ندهد.

این مطالب را هم بخوانید
ویدیو| درگیری عجیب کونته و توخل و اخراج از زمین بازی
کل‌کل دو مربی معروف ادامه دارد/ استوری عجیب؛ شانس آوردی بهت پشت‌پا نزدم!
درگیری جنجالی دو مربی از کجا شروع شد؟/ توخل و کونته درباره هم چه گفتند؟
عکس| مهمانان ایرانی و ویژه دعوای لندنی‌ها/ چرا مدیر ایرانی در استمفوردبریج حضور داشت؟
صحنه‌ها و درگیری‌های عجیب در لیگ برتر/ واکنش متفاوت دو مربی بعد از بازی/ تصاویر درگیری پایان بازی را ببینید

تاتنهام در دقیقه پایانی کار را به تساوی کشاند و همه چیز دوباره شروع شد. دو مربی هنگام دست دادن حرف‌هایی رد و بدل کردند که دیگران مجبور شدند وارد صحنه شوند و این دو را از هم جدا کنند، و داور هر دو را اخراج کرد.

توخل بعد از پایان بازی گفت: «فقط یک تیم شایسته برد بود و آن ما بودیم. من نمی‌دانم که هویبیرگ و بنتانکور امروز چند خطای تاکتیکی انجام دادند. از چه زمانی مو کشیدن در فوتبال آزاد شده است؟ آنها بررسی کردند و هیچ اتفاقی نیفتاد، واقعا مضحک است.»

او در مورد درگیری در پایان بازی که به علت نگاه نکردن کونته به صورت توخل هنگام دست دادن رخ داد، گفت: «فکر می‌کردم وقتی دست می‌دهید به چشمان یکدیگر نگاه می‌کنید. آنتونیو نظر دیگری داشت. یک تصمیم ضعیف دیگر از داور امروز. احساس بدی ندارم، به نظرم او هم ندارد.»

آنتونیو کونته گفت: «به نظر من بهتر است در مورد بازی صحبت کنیم. اگر مشکلی باشد بین من و اوست و نه هیچکس دیگری.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *