از استقلال پیشنهاد داشتم؛ به خاطر یک نفر پرسپولیسی شدم

اخبار لیگ جزیره : علی شجاعی درباره شادی عجیبش پس از گلزنی در جام حذفی گفت: اگر اشتباه نکنم داور چهارم ۴ دقیقه وقت اضافی نشان داد و من هم دقیقه ۹۴ گل زدم و یک لحظه فکر کردم بازی تمام شد و داور سوت زده است! برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

از استقلال پیشنهاد داشتم؛ به خاطر یک نفر پرسپولیسی شدم

یکی از بهترین (شاید هم بهترین) بازیکن بازی حذفی پرسپولیس و ویستا توربین علی شجاعی بود. هافبک چپ پای پرسپولیس در این دیدار در پُست غیر تخصصی دفاع چپ بازی کرد و نشان داد در این پُست هم حرف‌های زیادی برای گفتن دارد. نفوذ و ارسال‌های مواج شجاعی چپ پا کادرفنی پرسپولیس را امیدوار کرد که یک مدافع چپ ایده آل پیدا کرده اند. او از دقیقه ۶۹ با ورود سعید آقایی در زمین به خط حمله منتقل شد و توانست گل چهارم و پایانی تیمش را هم بزند. شاید یکی از اتفاقات جالب این دیدار حذفی هم شادی پس از گل طولانی علی شجاعی بود که خودش این چنین در این رابطه توضیح می‌دهد.

برای دومین بازی متوالی گل زدی و تبریک می‌گوییم اما چرا این قدر شادی پس از گل تو طولانی بود؟!

(می‌خندد) باورتان نمی‌شود، وقتی گل چهارم را برای پرسپولیس زدم فکر کردم داور سوت پایان بازی را زد و …

واقعا؟! چرا فکر کردی بازی تمام شده است؟

اگر اشتباه نکنم داور چهارم ۴ دقیقه وقت اضافی نشان داد و من هم دقیقه ۹۴ گل زدم و یک لحظه فکر کردم بازی تمام شد و داور سوت زده است!

پس به همین خاطر با کل نیمکت پرسپولیس خوشحالی کردی؟

دقیقا همین طور است. اول سراغ آقا حمید مطهری رفتم که از پایه‌های سایپا مربی ام بوده است و بعد هم آقا یحیی، آقا افشین، آقا حمید، آقای عسگری و …

به نظر می‌رسید مظاهر رحیم پور مربی بدنساز پرسپولیس به تو یادآوری کرد برگردی وسط زمین وگرنه کارت می‌گیری. درست است؟

بله، بله! آقا مظاهر یادآوری کرد و من اصلا متوجه نشده بودم هنوز داور سوت پایان را نزده است.

چرا بعد از گلزنی سمت حمید مطهری رفتی؟

قبل از آن که وارد زمین شویم در رختکن پرسپولیس، آقا حمید به من گفت علی امروز خودت باشی گل می‌زنی و موفق می‌شوی و… خیلی به من روحیه داد. به همین خاطر برای تشکر نزد او رفتم.

امید عالیشاه هم یک شوخی با تو کرد. درست است؟

بله، آقا امید گفت کجا می‌روی؟! برگرد توی زمین! انصافا گل قشنگی هم زدی. روی این ضربات تمرین می‌کنی؟ زحمت اصلی را عیسی آل کثیر و قبل از او آقا امید (عالیشاه) و آقا کمال (کامیابی نیا) کشیده بودند. من فقط ضربه نهایی را زدم. البته خودم این گل‌های دیبالایی را خیلی دوست دارم.

شادی‌های دیبالایی را اما به نظر می‌رسد بیشتر دوست داشته باشی؟

پائولو دیبالا یک الگوی فنی در چند سال گذشته برای من بوده است. پاس‌هایش، گل‌هایش و ضربات به چارچوب حریفانش در یوونتوس فوق العاده بوده است. البته شادی پس از گل‌هایش هم که دیگر جای خود دارد.

گلادیاتورترین بازیکن پرسپولیس به نظر خودت چه کسی است؟

بازیکنان پرسپولیس خدا را شکر همه گلادیاتور و با تعصب هستند اما اگر بخواهم اسم یک نفر را بیاورم باید از آقا سید (جلال حسینی) بگویم. یک الگوی بزرگ و یک بازیکن جنگنده است که در ۴۰ سالگی هم مثل یک جوان ۲۰ ساله تمرین می‌کند و مسابقه می‌دهد. باید همبازی آقا سید باشید تا متوجه بزرگی و عظمت کار او شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *