موفقیت عزت‌اللهی در یک تیم افتضاح!

اخبار لیگ جزیره : هافبک ایرانی تیم وایله در تیم منتخب فصل 2021 لیگ دانمارک – از دید فوتبالدوستان دانمارکی – قرار گرفت. برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

موفقیت عزت‌اللهی در یک تیم افتضاح!

به گزارش فوتبالی، سعید عزت‌اللهی که حدود یکماه قبل از سوی اتحادیه فوتبال دانمارک به عنوان کاندیدای بازیکن ماه انتخاب شده بود، در حالی به عنوان یکی از بهترین‌های لیگ دانمارک انتخاب شده که وایله اصلا شرایط خوبی را در این فصل سپری نکرده است.

در پایان هفته هفدهم این مسابقات، وایله فقط در 2 مسابقه پیروز شده و 12 شکست در کارنامه این تیم دیده می‌شود ضمن آنکه بدترین خط دفاع لیگ دانمارک هم به وایله اختصاص دارد که در 17 مسابقه، 41 گل دریافت کرده تا با 9 امتیاز در قعر جدول 12 تیمی لیگ دانمارک حضور داشته باشد.

واکنش‌ها در فضای مجازی به موفقیت سعید هم جالب است. اکثر کاربران به این نکته اشاره کرده‌اند وقتی هافبک ایرانی وایله علیرغم شرایط افتضاح تیمش توانسته در تیم منتخب لیگ دانمارک قرار بگیرد، نشان‌دهنده این است که چقدر او در این تیم عملکرد خوبی داشته باشد.

عده‌ای هم با بدبینی به این انتخاب نگاه کرده و گفته‌اند اولا که این انتخاب از دید هواداران فوتبال دانمارک صورت گرفته و از طرف دیگر مربوط به نیم فصل اول مسابقات محسوب می‌شود و نباید مانور ویژه‌ای روی این ماجرا کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *