با خرید این بازیکن به فوتبال ایران خدمت کردیم

اخبار لیگ جزیره : امیر قلعه نویی سرمربی گل گهر سیرجان گفت: ما آمدیم و خواستیم به فوتبال این کشور خدمت کنیم و بازیکنی که ۶۰-۷۰ هزار دلار بوده را جذب کردیم نه بازیکنی که یک میلیون دلار قیمت دارد. برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

با خرید این بازیکن به فوتبال ایران خدمت کردیم

تیم‌های آلومینیوم اراک و گل گهر سیرجان برگزار کننده حساس ترین دیدار هفته یازدهم لیگ برتر خواهند بود. گل گهر بعد از ۳-۰ شدن سه بازی‌اش از صدر تا رتبه هشتم سقوط کرد و اینک به دنبال برگشتن به جمع مدعیان است. این هم حرف های امیر قلعه نویی سرمربی گل گهر در نشست خبری پیش از بازی با آلومینیوم است:

*از حضور در شهر خوب اراک خوشحال هستم. جا دارد از تیم خوب آلومینیوم به چند دلیل تعریف کنیم. اولا به خاطر نتایجی که می گیرد؛ دوم به خاطر فوتبالی که بازی می کند و سوم به خاطر اینکه یکی از تیم های کم هزینه لیگ است. باید به آقای خطیبی، دستیارانشان و مدیریت آلومینیوم تبریک گفت. آلومینیوم در این چند هفته نشان داده که تیم سخت کوشی است. از تیم هایی است که کم گل می خورد، فوتبال با برنامه ای بازی می کند و این نشان می دهد که فردا بازی سختی خواهیم داشت.

*شاهد است که تیم گل گهر هیچ کار غیرقانونی انجام نداد. ما آمدیم و خواستیم به فوتبال این کشور خدمت کنیم و بازیکنی که ۶۰-۷۰ هزار دلار بوده را جذب کردیم نه بازیکنی که یک میلیون دلار قیمت دارد. بازیکنی در ترکیه انتخاب کردیم که قراردادش ماهیانه ۳ هزار دلار است و آینده خیلی خوبی دارد. ما به عدالت فدراسیون، کمیته استیناف و انضباطی اطمینان داریم. به خودمان هم اطمینان داریم.

۱۵ سال پیش می گفتیم زیرساخت ها را درست کنید ولی دشمنان می گفتند چون فوتبال بلد نیست در این مورد صحبت می کند و الان چوبش را داریم می خوریم. شما بروید ببینید در لیگ دو بازیکن ماهیانه ۳ هزار دلار داریم؟ این خودش، خدمت به فوتبال است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *