عدم موافقت رانگنیک با حضور رونالدو در بازی بعدی تیم منچستریونایتد

اخبار لیگ جزیره : در حالی که رونالدو اصرار به بازی برای منچستریونایتد دارد، سرمربی آلمانی تیم با نظر او موافق نیست. برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

عدم موافقت رانگنیک با حضور رونالدو در بازی بعدی تیم منچستریونایتد

اختلاف‌هایی که میان رالف رانگنیک و کریستیانو رونالدو سرمربی و مهاجم منچستریونایتد پیش آمده، در حال وارد شدن به مرحله جدیدی است طوری که گفته می‌شود اکنون کریستیانو رونالدو بابت حضور یا عدم حضورش در بازی های آینده منچستر یونایتد، با رالف رانگنیک اختلاف نظر دارد.

رونالدو در فهرست منچستریونایتد برای بازی مقابل منچسترسیتی نبود، دیداری که  شیاطین‌سرخ در آن تحقیر شدند و با نتیجه ۴ بر ۱ شکست خوردند.

رانگنیک گفت علت غیبت رونالدو مصدومیت بوده است اما خبرها حاکی از آن بود که رالف رانگنیک با رونالدو به مشکل خورده است و به عمد او را از لیست این بازی کنار گذاشته است.

حالا روزنامه انگلیسی «میرر» در این مورد نوشته کریستیانو اشتیاق زیادی دارد تا مقابل تاتنهام بازی کند، اما رانگینک و دستیارانش در حال ارزیابی هستند که ببیند آیا رونالدو را از ابتدا در روز شنبه بازی دهند یا او را برای بازی روز سه‌شنبه مقابل اتلتیکومادرید در لیگ قهرمانان حفظ کنند. در واقع خود رونالدو می‌خواهد از بازی مقابل تاتنهام درون ترکیب قرار بگیرد اما رانگنیک نظر دیگری دارد.

در همین حال فوق ستاره پرتغالی با انتشار تصویری در صفحه شخصی خود در اینستاگرام که در آن در حال تمرین کردن و دویدن است، نوشت: «سخت در حال تلاش برای رسیدن به یک ریکاوری قوی. مشتاق بازگشت به زمین و کمک به تیم.»

در واقع در حالی که رونالدو می‌خواهد بازی کند و اصرار دارد که سالم است رالف رانگنیک چنین نظری ندارد و اعتقاد دارد که ستاره پرتغالی مشکل جسمی دارد و هنوز باید بیرون از فهرست باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *