آخرین جنون چلسی: پیشنهاد 70 میلیونی برای بازیکن ناشناخته

اخبار لیگ جزیره : تاد بولی ، مالک، آمریکایی و جدید چلسی چند روز پیش اعلام کرد که تلاش ها را برای پیدا کردن استعدادها آغاز کرده است. برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

آخرین جنون چلسی: پیشنهاد 70 میلیونی برای بازیکن ناشناخته

دورانی جدید برای این باشگاه آغاز شده است و تاجر آمریکایی می خواهد جون جدیدی به رگ های باشگاه چلسی تزریق کند. آنها به دنبال خریدهای جوان هستند و حالا نگاهشان به سوی یکی از بازیکنان با استعداد اورتون جلب شده است.

چلسی در نظر دارد که برای خرید آنتونی گوردون پدیده اورتون دست به کار شود. تلگراف گزارش داده است که باشگاه لندنی حاضر به پرداخت 70 میلیون یورو (10+60 میلیون یورو) برای این خرید شده است. مهاجم 21 ساله یکی از با استعدادترین بازیکنان فوتبال انگلیس است که در حال حاضر در تیم زیر 21 سال کشورش بازی می کند. اورتون پیشنهاد اولیه چلسی به مبلغ 43 میلیون یورو را رد کرد اما لندنی ها با پیشنهادی جدید دست به کار شده اند.

آنتونی گوردون به چلسی و لمپارد اعلام کرده است که هدفش ماندن در استمفوردبریج است. او می خواهد در لیگ قهرمانان اروپا بازی کند و چلسی می تواند پله ترقی او باشد. در حال حاضر این بازیکن برای توافق شخصی با لندنی ها مشکلی ندارد و فقط منتظر رضایت اورتون است.

تاتنهام و نیوکاسل دیگر باشگاه های علاقمند به آنتونی گوردون بودند که در نهایت چلسی گوی رقابت را از آنها ربود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *