رکورد عجیبی که منچستریونایتد حدود 40 سال است آن را حفظ کرده است!

اخبار لیگ جزیره : شب گذشته منچستر یونایتد و لیورپول در ورزشگاه اولدترافورد به مصاف هم رفتند و این بازی در نهایت با پیروزی 2 بر 1 منچستر یونایتد خاتمه یافت و شیاطین سرخ موفق شدند هر سه امتیاز این بازی را بگیرند. برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

رکورد عجیبی که منچستریونایتد حدود 40 سال است آن را حفظ کرده است!

منچستر یونایتد شب گذشته در حالی لیورپول را شکست داد که در این بازی در نیمه اول موفق شده بود با نتیجه 1 بر 0 به پیروزی برسد. در واقع منچستر یونایتد نیمه اول این بازی را در اولدترافورد برد و همین قضیه رکوردی ویژه را برای آن ها ادامه داد.

در واقع منچستر یونایتد از سال 1984 به بعد، هر وقت که نیمه اول بازی را در ورزشگاه اولدترافورد با پیروزی پشت سر گذاشته است، در آن بازی شکست نخورده است. اکنون حدود 40 سال و به طور دقیق تر 38 سال از آن زمان می گذرد و شیاطین سرخ این رکورد ویژه را همواره حفظ کرده اند.

این رکورد بدین معنا است که اگر منچستر یونایتد نیمه اول یک بازی را در اولدترافورد با پیروزی سپری کرد، آن بازی را خواهد برد و بدی ترتیب شکست دادن منچستر یونایتد در آن بازی غیر ممکن است.

بردی که منچستر یونایتد مقابل لیورپول به دست آورد، می تواند شیاطین سرخ را از بحران خارج کند و باید دید که اوضاع برای آن ها در ادامه فصل چگونه پیش می رود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *